Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Знати, пам'ятати, пишатися ...

День ветерана, присвячений Сталінградській битві.

26 грудня 2015 року Ветеранська організація Дзержинського району м.Харкова спільно з обласним Комітетом ветеранів та методичним кабінетом провели День ветерана, присвячений Сталінградській битві.
2015 - рік 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Це рік закінчення 2-ї світової війни, де український народ, в числі багатьох інших народів Радянського Союзу, зіграв головну і вирішальну роль в боротьбі з фашизмом - цієї «чумою ХХ століття». Фашизм, як сама антигуманна ідеологія, втілився в життя в Італії та Німеччині, потім привернув в союзники правлячі режими Румунії, Угорщини, Болгарії, Словаччини та Хорватії. Потім послідувала окупація і військові дії в більшій частині Західної Європи та Африці. Фашизм - це концентраційні табори з їх нелюдськими умовами існування і воістину диявольською системою вбивств та утилізації «людського матеріалу», фашизм - це печі крематоріїв, де спалювали живцем; це - газові камери, куди відправляли теж живцем; це величезні ями на 100 000 і більше тисяч розстріляних дітей, жінок, старих ... Фашизм - це те про що слід пам'ятати завжди, щоб уникнути його повторення ...

День ветерана, присвячений Сталінградській битві.

Харківські ветерани вважають своїм обов'язком перед полеглими товаришами, не допускати фальсифікацій історії, гордо тримати прапор визволителів Європи.
Про вирішальну роль Сталінградської битви, що дала можливість засумніватися в непереможності гітлерівської армії, розповів заст. голови ветеранської організації Дзержинського району Білоус Іван Кирилович
Для прикладу - Франція була окупована за 38 діб. Саме стільки знадобилося німецько-фашистським бійцям в Сталінграді, щоб зайняти протилежну сторону вулиці. Це був безприкладний щохвилинний подвиг наших солдатів, сили нашого слов'янського духу.

День ветерана, присвячений Сталінградській битві.

До Волги фашисти так і не дійшли ... Незабаром гітлерівці бігли, розпочавши шлях до своєї поразки. Інакше й бути не могло ... Також ветеранам був показаний фільм «Сталінград», продемонстрований за участю бібліотеки сімейного читання № 25 і ЦМБ ім. В.Г. Бєлінського.
 

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019