Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

Центральна міська бібліотека
ЦБС Шевченківського району м. Харкова

«Все буде добре, інакше ніяк»

«Все буде добре, інакше ніяк»

У перший четвер лютого щорічно відзначають Міжнародний день оптиміста, заснований на честь борців з «невгамовною» тугою і песимізмом. Всі ми знаємо, що в залежності від того, як люди сприймають навколишній світ, вони діляться на оптимістів, реалістів і песимістів.
Оптиміст – це людина, яка сприймає події оптимістично, в позитивному світлі і вірить, що вихід завжди є з самої, здавалося б, безнадійної ситуації. Для оптиміста світ чудовий і сповнений яскравих позитивних фарб. Він у всьому бачить світлі сторони і привабливість, не звертаючи уваги на недоліки і труднощі, а також завжди впевнений у краще майбутнє.
У філософії оптимізм асоціюється з Готфрідом Лейбніцем, який вважав, що ми живемо в «кращому з усіх можливих світів».
Приклад оптимізму і песимізму – це судження про склянку, заповнену водою наполовину. Оптиміст вважає, що така склянка наполовину повна, а песиміст – що склянка наполовину порожня.

«Все буде добре, інакше ніяк»

Кожна людина починає своє життя в оптимізмі, батьки вірять в унікальність і обдарованість своєї дитини. Минають роки, багато що із задуманого досягти не вдається, людина «приземляється» з небес на землю, її рожеві окуляри розбиваються об розчарування, оптиміст перетворюється в песиміста. Він відчуває, що життя проходить повз, з’являється відчуття безнадійності.
Песиміст перетворюється в буркотуна, постійно показує своє невдоволення. Він не діє – навіщо докладати зусиль, якщо все закінчиться провалом?
Якщо перехід з оптимістів в песимісти відбувається природним шляхом, то зворотний шлях можна виконати тільки через певні заняття.
Ставати знову оптимістом не так-то й легко, потрібно проявити завзятість і терпіння. Але якщо докласти чималих зусиль, то позитивний результат не змусить себе чекати.
У рамках проєкту #HELP_inform Бібліотека-філія № 22 пропонує вам кілька порад, що потрібно робити, щоб знову «помітити світло в кінці тунелю»:
живіть зараз і сьогодні;
частіше пробуйте розслаблятися;
навчіться дякувати;
кожен день робіть добру справу;
уявіть прекрасне майбутнє;
і останнє – відштовхуйте негативні думки.
 
Бережіть себе і своїх близьких!


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Харкова

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 096-860-08-20.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ЦБС Шевченківського району м. Харкова
2011-2025