В Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського працює книжкова виставка «Художник життя народного» до 185-річчя від дня народження видатного українського письменника Івана Семеновича Нечуя-Левицького.
«Великий епік», за словами Івана Франка, закликав українських письменників сміливо розкопувати «непочаті рудники» національного життя, змальовувати соціальний побут і різнобарвні характери українців у всій їхній національній і місцевій своєрідності.
Об'єктом літератури, вважав Іван Нечуй-Левицький мусить бути селянство, у всій його багатобарвності, а також інші різнорідні шари української суспільності.
Нечуй-Левицький свою програму значною мірою здійснив у своїх творах. Зі сторінок його оповідань, повістей і романів постали, немов живі, яскраві й виразні образи людей з різних соціальних станів. Франко назвав письменника великим «артистом зору», «колосальним всеобіймаючим оком України».
Ще однією важливою частиною його діяльності була громадська робота. Він активно підтримував національні інтереси та боровся за права українців, виступав за розвиток освіти в українській мові та популяризацієюукраїнської культури серед народу.
Центральна міська бібліотека підготувала коротку презентацію про письменника «Се великий артист зору, се колосальне, усеобіймаюче око України».