Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

ХІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека – вимір незалежності!»

З 15 по 18 вересня 2021 року співробітники Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського взяли участь у ХІІ Львівському бібліотечному форумі «Бібліотека – вимір незалежності!» онлайн.
Організатори: Українська бібліотечна асоціація, Громадська організація «Форум видавців», Львівська обласна бібліотека для дітей.
 
Питання, що обговорювалися: «Багатовимірність нашої незалежності», Відкладена незалежність: чому Україні так складно, «Тільки той досягає мети, хто іде...», Українська незалежність: проголошена чи відновлена?, Сконструйована реальність vs незалежність і самореалізація: дискусія про читання і не тільки.
Читання як необхідна життєва навичка залишається актуальним упродовж тисячоліть, незважаючи на спричинені інформаційними революціями зміни у форматах документів. Усталеним є уявлення про те, що читання формує особистість: «скажи мені, що ти читаєш, і я скажу, хто ти». Проте постає закономірне питання, що саме треба читати і яку саме особистість формувати? Чи можна довірити вибір книг самій людині чи, все ж таки, в умовах інформаційного протистояння та маніпуляцій бібліотечне «керування» читанням як захист залишаються на часі?
 
Ще під час дискусії говорили: Незалежність та розквіт держави через призму бібліотек., Трансформація бібліотек у сучасні хаби цифрової освіти., «Через медійну грамотність ‒ до інформаційної незалежності», «Бібліотеки в реалізації Цілей сталого розвитку».
Яку роль можуть відігравати бібліотеки в розширенні можливостей та створенні умов для всебічного розвитку людини протягом життя, творчого самовираження і реалізації її потенціалу та громадянської активності заради розвитку держави? Як бібліотеки України впливають на підвищення медійної грамотності та розвиток критичного мислення мешканців громад. Шляхи взаємодії бібліотек з іншими інституціями країни в межах загальнонаціонального проєкту з медіаграмотності. Що потрібно бібліотекам для реалізації важливої місії в громаді?
 
Теми найактуальніші. Перетворення старих бібліотек у громадах на сучасні культурно-освітні простори, Співпраця бібліотек та видавців в межах державних програм поповнення бібліотечних фондів та видання соціально значущих видань, Видавці і бібліотекари. Точки зростання.
Ще дізнались про практичний досвід бібліотек Німеччини, та багато іншого. 

ХІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека – вимір незалежності!» ХІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека – вимір незалежності!» ХІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека – вимір незалежності!» ХІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека – вимір незалежності!» ХІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека – вимір незалежності!» ХІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека – вимір незалежності!» ХІІ Львівський бібліотечний форум «Бібліотека – вимір незалежності!»


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2022