В атмосфері благодушності і святкового настрою 19 квітня 2014 в бібліотеці-філії № 17 пройшов тематичний день інформації «Велик день - Пасха Христова» присвячений святкуванню православного Великодня. У 2014 році і католики, і православні християни відзначають Христове Воскресіння в один день 20 квітня, що буває вкрай рідко. Великдень - одне з найулюбленіших в усьому світі християнських свят. Ми печемо пасхи, фарбуємо яйця, збираємося всією сім'єю і обмінюємося рецептами пасхи. У читальному залі читачам бібліотеки була представлена книжково - ілюстративная виставка «Пасхальная радость», яка ознайомила всіх бажаючих з дивовижною історією найдавнішого і найбільшого свята. Читачі дізналися, що кожен день тижня після святкування Пасхи був дуже важливий і відзначався по - своєму. Наприклад: понеділок і вівторок назвали «купальні дні», так як тих, хто проспав молебень обливали з ранку водою, а середу називалася «градова», в цей день усім заборонялося працювати, за повір'ям, якщо хтось буде працювати, то може побити хліб градом. У четвер - згадували покійних родичів, п'ятниця - "прощений день", всі просили у всіх пробачення, в суботу - водили хороводи, а недільний день називався "Червона гірка". Цього дня молоді грали весілля. Також вважалося, що в цей тиждень відкриті ворота в Рай, тому будь померлий в Світлий тиждень вирушав відразу в Рай.
Особливої уваги набула література рубрики «Пасхальная трапеза», яка розкриває секрети православної трапези.
В читальному залі біля книжкової виставки «Пасхальная радость» був проведен огляд літератури шрифом Брайлю «Под напев молитв пасхальных и под звон колоколов».
На абонементі для незрячих читачів пройшла година поезії «Пасхальный благовест», а також була організована озвучена книжкова виставка православної тематики.
Читачі бібліотеки не залишилися байдужими до захоплюючих екскурсів в історію, літературу, краща частина якої завжди була і високою і християнською, згадали найцікавіші великодні традиції, які придумували люди в різних країнах. Відрадно відзначити, що повернення людей до православної віри стало однією з прикмет часу.