Міській щорічний літературний конкурс духовно-філософської та громадянської поезії (прози) «Людина. Доля. Епоха.» був започаткований Центральною міською бібліотекою ім. В. Г. Бєлінського у 2011 році і став культурно-мистецьким заходом для обдарованих особистостей – читачів та гостей нашої бібліотеки і проводитися щорічно за підтримкою міського департаменту культури.
У цьому році в міському щорічному літературному конкурсі духовно-філософської та громадянської поезії (прози) «Людина. Доля. Епоха.» взяли участь 127 особи. Члени журі конкурсу ретельно переглянули роботи конкурсантів і визначили переможців у кожній номінації.
Організаційний комітет міського щорічного літературного конкурсу духовно-філософської та громадянської поезії (прози) «Людина. Доля. Епоха.» щиро вітає переможців конкурсу та бажає творчого натхнення.
П Е Р Е М О Ж Ц І
міського щорічного літературного конкурсу
духовно-філософської та громадянської поезії (прози)
«Людина. Доля. Епоха.»
Номінація «Поезія»
1 місце Пашкова Галина (м.Харків). Живе та працює у Харкові. Член Харківського Клубу Пісенної Поезії ім. Ю. Візбора та літературного об’єднання «Третій цех».
2 місце Віталій Меланич (м. Суми). Закінчив Харківський інститут радіоелектроніки. Автор книг «Жизнь как река» та «Знайти себе». Друкувався в альманахах Києва, Сум, Харкова, Глухова, Хмельницького. Дипломант поетичного фестивалю «Время Визбора – 2015» (м. Харків) та 3-го Всеукраїнського конкурсу ім. Леся Мартовича – 2017 (м. Жовква Львівської області). Член Паліцінської академії.
3 місце Лавров Віктор (м. Дружківка). Народився у 1947 році. Закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут за фахом інженер-будівельник промислового та громадського будівництва. Працював на керівних посадах у містах Дружківка, Краматорськ, Київ та у Криму. Дуже люблю гумор. Коли став пенсіонером почав писати вірші, оповідання та літературні мініатюри. Друкувався в газеті «Дружковский рабочий» та в щорічному альманасі «Созвучие» м. Дружківка.
Номінація «Проза»
1 місце Гусак Богдана (м. Суми). Народилася в Лебедині Сумської області. Закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка. Філолог. Працює в Маловисторопському НВК. На сторінках преси з 1998 року. Видала поетичні збірки «Поезії душі моєї» (2012), «За маревом незвіданих доріг» (2016). Друкувалася в колективних збірках «Грані слова» (2014, 2015, 2017), «Слово» (2016), альманахах «Українська хвиля» (2016, 2017), «Харківський міст» (2016, 2017), «Лава» (2016). Дипломант фестивалю «Час Візбора - 2015» (м. Харків), ІІІ Всеукраїнського конкурсу ім. Леся Мартовича (2017) (м. Жовква).
2 місце Бабіна Тетяна (м. Харків). Відома харківська журналістка, харизматична особистість, що володіє рідкісною, тонізуючою енергетикою, яка допомагає іншим зростати; авторка програми «Грани времени», директорка культурного центру «Сірін», що відомий волонтерською, благодійною діяльністю та творчими акціями. Лауреат премії ООН в галузі телебачення,нагороджена дипломами Міжнародного кінофестивалю «Ступени»; вела рубрику в газеті «Панорама», журналі «Деловая жизнь», видавала перший в Україні дайджест «Олимп». Пише вірші, у яких відображає свої думки та почуття. Для неї поезія – це метод спілкування «від серця до серця».
3 місце Михайлова Вікторія (м. Київ). Народилася у м. Судак (Крим). Школу закінчила у Харкові (гімназія №116). Має музичну освіту (фортепіано). Випускниця Харківського національного економічного університету. Стати письменницею – моя мрія, а цікаві ідеї почали приходити завдяки улюбленої роботі в авіації, яка надала змогу побачити особливості життя у різних країнах.