У бібліотеці - філії № 22 стало доброю традицією проводити виставки рукоділля. З 14 вересня по 11 жовтня 2015 року в читальному залі бібліотеки - філії № 22 проходила виставка вишивки хрестиком «Малюнок ниткою на полотні».
На цей раз відвідувачі виставки могли познайомитися з роботами читачок бібліотеки Сердюкової Ольги Юріївни, Олексієнко Сніжани Анатоліївни і Трут Нелі Миколаївни. В експозиції були представлені вишиті хрестиком картини, рушники, подушки, а також ікони, вишиті бісером. Роботи на будь-який смак, і кожна з них по своєму унікальна.
Великий інтерес відвідувачів викликали роботи Сердюкової Ольги Юріївни з циклів «Африка», «Єгипет». Читачам полюбилися її гномики, мопсики, казкові герої.
Нікого не залишили байдужими роботи Олексієнко Сніжани Анатоліївни: ікони, вишиті бісером, українські рушники і картини, вишиті хрестиком. Вперше читачі познайомилися з незвичайною книжкою - розкладкою «Колобок», яка складається з картинок, вишитих хрестиком.
Традиції справжньої української народної вишивки були представлені у вишитих подушках Нелі Миколаївни Трут.
Мистецтво вишивання в Україні бере початок з глибокої давнини і розвиток його не припинявся ніколи - починаючи з незапам'ятних часів і до наших днів. Елементи символіки сучасних орнаментів української народної вишивки перегукуються з орнаментами, якими прикрашали посуд давні мешканці території України - трипільські племена. Вишивкою прикрашався одяг у скіфів - мешканців причорноморських степів.
В епоху Київської Русі мистецтво художньої вишивки дуже високо цінувалося. Творче спілкування з іншими народами впливало на техніку вишивки майстрів Київської Русі, але в своїй основі вона залишалась самобутньою. Народ творив, знаходив і стверджував власний оригінальний стиль. Майстри виробляли різноманітні техніки вишивання, які завдяки традиціям через сторіччя дійшли до наших днів.
Художня вишивка - один з найбільш поширених видів народного мистецтва, в якому втілені кращі традиції народу. Малювати ниткою на полотні - це мистецтво. І хоча учасники виставки не професіонали, вони справжні художники, які порадували нас і наших читачів творінням своїх рук.