Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

В гостях у ветерана Волкова Юрія Андрійовича

Молодість,  обпалена війною. Волков Юрій Андрійович Річниця визволення міста - героя Севастополя

Сімдесят років тому, 9 травня 1945 закінчилася найстрашніша війна в історії людства. Складно знайти сім’ю, яку б не торкнулася ця біда. Ніколи не згасне пам’ять про подвиги героїв, які визволили нашу землю від фашистських загарбників. Перемога – головна нагорода за пережиті роки війни, за стійкість і відвагу, за втрати та позбавлення.
З кожним роком ветеранів Великої Вітчизняної війни залишається все менше. Але повага і захоплення подвигом наших батьків, дідів, прадідів залишається з нами назавжди. У Дзержинському районі міста Харкова поруч з нами мешкає учасник бойових дій, інвалід Вітчизняної війни, ветеран праці, полковник запасу Волков Юрій Андрійович. Юрій Андрійович – учасник героїчної оборони Севастополя. Був нагороджений медалями «За оборону Севастополя»,«За оборону Кавказу», знаками: «Ветеран Червонопрапорного Чорноморського Флоту», «Ветеран морської піхоти Чорноморського Флоту».
Волков Юрій Андрійович на Меморіалі Слави м.  Харків Співробітники бібліотеки в гостях у ветерана Незважаючи на свій похилий вік, Юрій Андрійович сповнений сил та енергії. Багато років він співпрацює з бібліотекою сімейного читання. Юрій Андрійович надає особисті документальні матеріали:фотографії фронтових буднів, літературу для виставок, бере участь у зустрічах зі школярами, уроках мужності, вечорах. З особливим почуття, фронтовик ділиться своїми спогадами про війну зі школярами.

Бібліотека сімейного читання, щороку вітає Юрія Андрійовича Волкова з Днем Перемоги і цей рік не став винятком. Напередодні свята 9 травня, активні читачі і співробітники бібліотеки привітали ветерана зі святом Перемоги. З великою цікавістю розглядаючи пожовклі фотографії повоєнних років, всі з завмиранням слухали спогади фронтовика про героїчні битви, про стійкість і відвагу однополчан.
Нехай не згасне пам’ять про подвиги героїв, звільнивши нашу землю від фашистської чуми. Низький їм уклін!
 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019