Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«До досконалості ми йдемо, - книгу в кожен дім несемо!»

Світлана Леонідівна виступає перед учнями школи № 150 Олена Вікторівна з учасниками промоакції

Бібліотека сімейного читання бере участь у загальноміському огляді - конкурсі рекламних заходів публічних бібліотек міста Харкова «Реклама - як спосіб просування до успіху!», який був оголошений в 2015 році Центральною міською бібліотекою ім. В.Г.Бєлінського за підтримки Департаменту культури Харківської міської ради.
З кожним роком все помітніше змінюється наше життя. Слідом за телебаченням з'явилося відео, а потім і загальна комп'ютеризація. Читання виявилося на далекій периферії дозвілля. Адже споконвіку книга ростить людини. Саме книга містить в собі те духовне начало, той досвід, без якого дитина, виростаючи, просто не стане людиною. Книги - це мудреці, які вчать нас жити. Саме це ми намагалися донести до наших користувачів.
В кінці січня, початку лютого 2015 пройшла промоакція «До досконалості ми йдемо, - книгу в кожен дім несемо».
Промоакція «До досконалості ми йдемо, - книгу в кожен дім несемо» у бібліотеці школи № 146 Ольга Василівна знайомить завідуючу бібліотеки школи № 22 з рекламним буклетом Співробітники бібліотеки відвідали дитячі дошкільні установи, школи № 22, 146, 150. Ми розповіли дітям про нашу бібліотеку, про те, як цікаво ми живемо. Про те, що до нас приходять цілими сім'ями, і кожного тут чекає улюблена книжка, цікава справа, захоплююче заняття. Познайомили з новинками художньої літератури та новинками періодичних видань.
Розповіли про те, що книги додому можна взяти на абонементі, новинки літератури, газети і журнали можна почитати в читальному залі і скористатися послугами інтернет центру.
Залишили для ознайомлення рекламні та запрошення в шкільних бібліотеках, методичних кабінетах і на дошках інформацій цих установ для батьків.
А також розмістили свої запрошення - оголошення на під'їздах і дошках оголошень мікрорайону. 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019