Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Я народився»

Дружно майструємо майстер-клас проводить Попкова Людмила Степанівна Майстер-клас з виготовлення Великодніх сувенірів «Я народився» відбувся 11 квітня 2015 року у бібліотеці сімейного читання №25. Присутнім було запропоновано виготовити тільки що проклюнулися з яйця курча, наклавши катишки з м'якого паперу жовтого і білого кольору на картон з шаблоном курчати і яйця. Потім сувеніри прикрашалися метеликами, квіточками та ін. Для барвистості сувеніра також пропонувалися паєтки та бісер. Всі матеріали для творчості були надані бібліотекою безкоштовно. Найменші учасники заходу розфарбовували картинки крашанок та пасхального кролика. На заході були присутні 12 осіб - 7 дітей різного віку і п'ятеро дорослих - бабуся, мами і тато. Під керівництвом співробітника Попкової Людмили Степанівни все захоплено майстрували вироби - дорослі справлялися самі, дітям Людмила Степанівна допомагала.

Виставка-перегляд листівок ручної роботи Кущевої Олени Єфимівни Бікулова Динара Умарівна і її онук Тімур Григоращенко

Діти вирішили зробити тактильну картинку для читачів бібліотеки №17 ім. Гіршмана для сліпих та слабозорих. Рішення було негайно підкріплено справою. По закінченні всі фотографувалися зі своїми роботами, а Бурма Ігор заспівав присутнім пісню німецькою мовою.

На абонементі - виставка-перегляд Великодніх листівок ручної роботи Кущевий Олени Юхимівни. Цього року її листівки відрізнялися різноманітністю, фантазією і смаком.

Бурма Ігор виконує пісню німецькою мовою

Великодній сувенір. Подарунок бібліотеці №17 ім. Гіршмана Найменші розфарбовують

Співробітники бібліотеки вислухали на адресу своєї роботи теплі слова від Бікуловой Дінари Умаровни, яка зі своїм онуком - Григоращенка Тимуром, регулярно відвідують заходи нашої бібліотеки. Фотографії з майстер-класу «Я народився» бібліотека виклала на своїх сторінках в Моєму Світі, Однокласниках, Фейсбуці, Вконтакте.

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019