Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Майстер-клас «Оберіг для матусі»

Наші обереги Що таке оберіг

7 березня 2015 року в читальній залі бібліотеки сімейного читання № 25 пройшов майстер-клас «Оберіг для матусі». Нашим читачам пропонувалося зробити оберіг з натуральних матеріалів - насіння гарбуза, льону сої, зерен кави, прядив'яної мотузки та ін. - на захист бдомівки від негараздів. Усі матеріали надавалися бібліотекою безкоштовно. Захід був присвячений жіночому святу 8 березня - щоб мати можливість подарувати коханій мамі, бабусі, подружці зроблений своїми руками сувенір. Були присутні 18 читачів - і діти і дорослі - які під керівництвом бібліотекаря читального залу Попкової Людмили Степанівни, захоплено майстрували обереги.
Я допоможу (бібліотекар Л.С. Попкова)

Цікаво…

На заході було вирішено зробити тактильну картину для читачів бібліотеки № 17 ім. Гіршмана (бібліотека для сліпих і слабозорих). Діти із задоволенням взяли участь у цьому процесі. Невдовзі картина буде передана власникам.
Наприкінці заходу всі сфотографувалися зі своїми оберегами. Фотографії були викладені на сторінках нашої бібліотеки в соціальних мережах.
Багато теплих слів було сказано нашими читачами на адресу бібліотеки та її співробітників, залишена подячна запис у книзі відгуків. 

Картина для бібліотекиіим. Гіршмана Вдячний читач

Також під час заходу була проведена рекламна акція - всім присутнім роздавали буклети з рекламою сайту бібліотеки та її сторінок в соцмережах.
Проведення майстер-класів не тільки для дітей, а й для дорослих, стає традицією в нашій бібліотеці. У цю традицію зі зміною статусу (бібліотека для дітей № 25 стала бібліотекой сімейного читання № 25) вилилися заходи дитячого клубу живого спілкування та розвитку творчих здібностей «дотепний Калампусік». (Клуб «дотепний Калампусік» був заявлений як проект на сайті громадської платформи «Добродел», там же відображено і розвиток ідеї). 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019