Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Зустріч у Літературному кафе

Зустріч у літературному кафе. Підготували літературну газету Зустріч у літературному кафе. Учасники літературної вікторини Що я знаю про Шевченка? Останні роки в бібліотеках стають дуже популярними літературні кафе. Це поняття увійшло в наш лексикон відносно недавно. Літературні кафе служать для залучення уваги до книги, роботу їх організовують люди, для яких поняття література не пусте слово. Найбільш яскравими заходами літературного кафе є літературні зустрічі. На ці заходи запрошуються сучасні письменники і поети, критики та інші літературні діячі. Теми, які обговорюються на таких вечорах найрізноманітніші і в цьому є головна відмінність літературного кафе від літературного клубу.

Зустріч у літературному кафе. Учасник конкурсу читців «Мій улюблений вірш Кобзаря»

Нові і забуті твори, рецензії на книги, публікації про класиків світової та української літератури, що читати належить найближчим часом і це лише те небагато про що можна поговорити і посперечатися в літературному кафе.
Наша бібліотека має невеликий досвід проведення таких зустрічей (свята Масляної, Великодня, проведення сімейних вечорів, коли все дійство відбувається за чашкою чаю з пирогами або тортом). Тут представлявся цікавий і корисний матеріал - літературні вечори, нестандартні уроки з української літератури. Реалізовувалися сценарії, присвячені видатним класикам української літератури (Тарасу Шевченку, Лесі Українці, Івану Франку, Івану Нечуй-Левицькому, Олександру Довженку, Ліні Костенко, Василя Стуса, Василя Симоненка).
 
Так 17 березня 2015 наша бібліотека спільно з 10 класом школи № 29 організувала зустріч у літературному кафе, присвячену творчості Тараса Григоровича Шевченка (до 2001 річниці з дня народження поета). Діти готували літературну газету, брали участь у конкурсі читців «Мій улюблений вірш Кобзаря», взяли активну участь в обговоренні українських народних традицій, літературної вікторині "Що я знаю про Шевченка?", в Інтернет - подорож «Україна разом з Кобзарем», подивилися презентацію «Шевченко - художник».

Літературні кафе - дійсно потрібне починання, яке багато в чому посприяє підвищенню духовності і поверне людям любов до книги. Всі пам'ятають бум інтернет кафе, який поставив для всіх комп'ютер та інтернет на перше місце. Якщо ж літературні кафе в бібліотеках і не тільки отримають хоч частину успіху інтернет кафе, то це стане справжнім проривом. 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019