Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Найулюбленіше свято на світі, дорослі раді, щасливі діти, ялинка ошатна в будинку стоїть, гірлянда на ній вогниками горить»

Бібліотечна ялинка

12 січня 2015 року у бібліотеці - філії № 35 був проведений новорічний ранок «Найулюбленіше свято на світі, дорослі раді, щасливі діти, ялинка ошатна в будинку стоїть, гірлянда на ній вогниками горить». Ранок відбувся для дітей 1-4 класів. Задовго до проведення заходу бібліотекарями філії був оголошений конкурс на краще читання новорічних віршів, кращу листівку, малюнок.

На протязі місяця діяла «Скринька побажань», де діти могли залишити побажання один одному, співробітникам бібліотеки, бабусям, мамам, татам, дідусям, які є нашими читачами.

Краща саморобка на виставці «Сніжний вернісаж» На Новорічному ранку

Робилося це неспроста. Зі створеного читачами, ми відібрали найкраще і розмістили на виставці, що отримала назву «Сніжний вернісаж». Чого тільки не було на ній і листівки, і вірші написані до Нового року самими читачами, малюнки на новорічну тематику, а також всілякі вироби.

Особливу увагу заслуговують такі читачі як: Дев'яткіна Надя, Захарченко Артем, Крутько Денис, Науменко Ксенія, Щербань Аня.


Золотарьова Ліза Рутянская Олександра

Кононенко Оксана, Золотарьова Ліза,  Виноградова Валентина Ялинська Серафима

У цей день діти розгадували загадки, співали пісеньки Дідові Морозу, розповідали вірші, брали активну участь у літературних конкурсах і вікторинах, водили хоровод і зазивали Коляду і Щедрика. Наприкінці заходу всі побажання та поздоровлення знайшли своїх адресатів, було весело і завзято.


Актив бібліотеки дякує батьків за допомогу в підготовці та проведенні заходу, за призи для дітей та солодкий стіл. 

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019