Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«О прежних днях задумавшись слегка...»

Валерій Давидович Бєрлін

Працівники Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського завжди багато часу приділяли популяризації краєзнавчої літератури серед читачів нашої бібліотеки. Відвідувачі літературно-музичної вітальні «Слобожанщина», у рамках проектів «Истории завесу приподняв...» та «Видатні гості Харкова та видатні харків'яни» багато разів зустрічалися з відомими харківськими краєзнавцями Ганною Петрівною Столяровою та Валерієм Давидовичем Бєрліним. Відомі краєзнавці знайомили читачів нашої бібліотеки зі своїми знахідками, з цікавими історичними фактами, презентували свої нові книжки та посібники…
Ось і 29 січня 2015 року у Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського відбулася зустріч з відомим харківським краєзнавцем, журналістом-культурологом та письменником Валерієм Давидовичем Бєрліним у рамках проекту під назвою «Истории завесу приподняв...»
Валерія Давидовича багато років пов'язує з Центральною міською бібліотекою ім. В. Г. Бєлінського стародавня дружба. Його виступи у рубриках «Видатні гості Харкова та видатні харків'яни» та «Истории завесу приподняв...» завжди були захопливими та цікавими.
Цього вечора Валерій Давидович презентував відвідувачам літературно-музичної вітальні «Слобожанщина» свою нову книгу під назвою «О прежних днях задумавшись слегка...».
На присутніх чекав цікавий екскурс у харківську минувщину на зустріч з видатними харків'янами, на перші театральні прем'єри, на цікаві біографічні факти життя відомих акторів, композиторів, музикантів, художників, викладачів...
Як завжди, Валерій Давидович Бєрлін проілюстрував свій виступ цікавими документами та фотографіями минулих років, які він збирає вже багато років.
 Вдячні відвідувачі літературно-музичної вітальні «Слобожанщина» довго спілкувалися з Валерієм Давидовичем, задавали йому багато запитань, цікавилися його новими книжками та статтями, просили підписати їм на пам'ять його цікаві книжки…


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019