Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Навчання комп'ютерної грамнотності

 З А Н Я Т Т Я  Б Е З К О Ш Т О В Н І.


Кулікова Алла Іванівна на занятиях по основам компьютерной грамотности У суспільстві чомусь побутує думка, що вчити азам - дуже просто. Будь зможе. Справді - навчити користуватися мишкою - чи так це складно? Виявляється - складно. Спробуйте навчити свою бабусю. Це - особливе мистецтво. Це - море терпіння і доброзичливості. Це - розуміння вікової психології.

 
Для ЦМБ ім. В.Г.Бєлінського навчання пенсіонерів стало одним з найважливіших інноваційних напрямів діяльності і в той же час - проба власних сил. Від бібліотекаря, від його мистецтва і професіоналізму залежить все. Бібліотекарі - консультанти терпляче і коректно спілкуються зі своїми учнями, прагнуть не просто показати, що являє собою Всесвітня павутина, а навчити пенсіонерів правильної та безпечної роботи.
 
Заняття проводяться індивідуально, з частим повторенням пройденого матеріалу. Це дозволяє персонально підійти до кожної людини, що навчається, оцінити обсяг наявних навичок і проводити навчання з урахуванням особливостей кожного конкретного «учня».
 
  «Учні» акуратно відвідують заняття, намагаючись за курс «Комп'ютерного лікнепу» освоїти якомога більше комп'ютерних премудростей.

Губенко Юлія Марківна «Раніше боялися навіть комп'ютер включити - тепер ми повноцінні учасники інформаційного співтовариства: вміємо добути потрібну інформацію, спілкуватися в Skype, знаємо, як надрукувати текст, як відправити електронний лист і багато іншого», - кажуть «випускники» - пенсіонери: Тимофєєва Зінаїда Іллівна, в минулому викладач російської мови та літератури, 73 роки; Губенко Юлія Марківна, у минулому викладач хімії, 76 років; Кулікова Алла Іванівна, в минулому лікар, кандидат медичних наук, доцент, 78 років; Халін Віктор Миколайович - 74 роки; Куліков Георгій Сергійович - 77 років.

Тимофєєва Зінаїда Іллівна на заняттях Куліков Георгій Сергійович


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019