Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Клуб "Лада" в гостях у Центральної дитячої бібліотеки

Автор-виконавець Юрій Іллічов Юрій Іллічов і поет Вікторія Козирова

 30 травня в Центральну дитячу бібліотеку ім.П.Панча Дзержинського району приїхали члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» на зустріч з учнями гімназії №149.

 Президент Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» Ганна Абрамова розповіла педагогам і учням гімназії №149 про жіночий клуб і представила дитячих поетів Любов Філенко і Вікторію Козирову, та чудового автора-виконавця Юрія Іллічова.

Юрій Іллічов, Вікторія Козирова, Любов Філенко Поет Любов Філенко

Любов Філенко читала учням свої вірші, разом з ними брала участь у конкурсі веселих скоромовок, дарувала їм своє тепло, посмішки і майстерність ...
 
Цікавою для дітей виявилася і розповідь Вікторії Козирової про дитячі роки, проведені нею в далекому Норільську, про чудові зустрічі з Корнієм Чуковським, Самуїлом Маршаком та Сергієм Міхалковим.
 
Діти не тільки із задоволенням знайомилися з творчістю талановитих харківських поетес, але і з великою увагою слухали веселі дитячі пісеньки, які написав автор-виконавець Юрій Іллічов.

Любов Філенко та учні гімназії №149 Учні гімназії №149

Читачі та гості Центральної дитячої бібліотеки ім.П.Панча дуже тепло зустрічали Любов Філенко, Вікторію Козирову та Юрія Іллічова, довго спілкувалися з ними, щиро дякували за чудові вірші та пісні ...

 

Колектив дитячої бібліотеки з читачами


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019