Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

"Когда я сгину в вихре грозовом"

Учасники та гості вечора пам'яті Когда я сгину в вихре грозовом... Бард Т.Шеховцова, бібліотекар Ушакова Л.Ф., поетеса А.Ісмаілова, психолог центру О.Костінська

 9 вересня 2013р. в територіальному центрі "Турбота" Дзержинського району спільно з ЦДБ ім. Петра Панча пройшов вечір пам'яті "Когда я сгину в вихре грозовом" до 90 річчя Едуарда Асадова.

 Звучали пісні і вірші на слова поета у виконанні барда Тетяни Шеховцової, поетеси Акслу Ісмаїлової, гостей: Надії Радіонової, Ігоря Бородінова, Олександра Лисака.
 
Едуард Асадов у своїх віршах звертається до кращих людських якостей - до доброти, вірності, шляхетності, великодушності, патріотизму, справедливості. За життя Асадов був скромною людиною, однак його ім'я і творчість були завжди відомі і популярні серед молоді, якій поет адресував свої твори.
 
Про непросту долю поета розповіла бібліотекар Любов Ушакова. Асадов пішов добровольцем на фронт, був навідником міномета, потім помічником командира батареї «Катюш». Воював на Ленінградському фронті.
 
У ніч з 3 на 4 травня 1944 року в боях за Севастополь отримав важке поранення осколком снаряда в обличчя. Втрачаючи свідомість, він довів вантажний автомобіль з боєприпасами до артилерійської батареї. Після тривалого лікування в госпіталях лікарі не змогли зберегти йому очі ...

Бібліотекар Ушакова Л.Ф. на тлі портрета Е.Асадова Стенд -виставка присвячена Е.Асадову.

  Будучи незрячим, Асадов бачив життя глибше, проникливіше, жвавіше, ніж багато інших. Вірші Асадова серцеві, дохідливі і проникливі, вони пережили свого автора і залишаються актуальними в будь-який час.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019