Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

"Знайомлячись з самим собою ..."

Надія Новгородова – керівник сектору «Жіночий погляд».

10 січня 2015 року в Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського відбулося засідання сектору “Жіночий погляд” Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада”.
Сектор “Жіночий погляд” веде велику роботу з надання дієвої допомоги жінкам. У цьому секторі працюють висококласні фахівці (юристи, психологи, соціологи), які планують та здійснюють різноманітні зустрічі, тренінгі, індивідуальні бесіди…
Сьогодні таку зустріч з членами Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада” вже вдруге провела досвідчений практикуючий психолог Надія Володимирівна Новгородова.
Свою першу зустріч з жінками Надія Володимирівна провела у формі щирої бесіди. Досвідченому фахівцеві дуже швидко вдалося зняти напругу аудіторії, змусити абсолютно усіх присутніх підключитися до роботи. Усі жінки залюбки відповідали на запитання Надії Володимирівни, активно працювали з тестами, приймали участь у рольових іграх…
Ця зустріч відкрила цикл запланованих бесід на 2015 рік під загальною назвою "Знайомлячись з самим собою ...". До цього циклу заплановано включити бесіди, лекції та зустрічі з провідними фахівцями нашого міста, які навчатимуть жінок ретельно прислухатися до потреб свого організму, боротися з поганими звичками, приймати і любити себе…
Надія Володимирівна Новгородова, як керівник сектору “Жіночий погляд” Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада”, дуже серьозно ставиться до проблем сучасної жінки, і тому вона намагається запрошувати до жіночого клубу для консультацій найкращих фахівців Харкова.
 Головне завдання таких спілкувань – це вчасне виявлення гострих психологічних проблем жінок, членів Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада”, підтримати їх та надати їм вчасну професійну допомогу.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019