Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Загадково, пізнавально, дивно, привабливо»

«Загадково, пізнавально, дивно, привабливо» - під таким девізом протягом усіх зимових канікул у січні 2015 в бібліотеці-філії № 35 будуть представлені незвичайні виставки книг.  «Бибретро-чемодан» «Встречи со старыми друзьями». «Бибретро-чемодан» «Встречи со старыми друзьями» 

«Бибретро-чемодан» «Встречи со старыми друзьями»

Сучасного читача дуже важко здивувати чим-небудь, адже дитина з дитинства бачить цей світ не тільки з книг і журналів, а й з інтернету, і електронних книг. Усвідомлюючи це, у колективу бібліотеки - філії № 35 виникла ідея створити «Бібретро-валіза», який назвали «Зустрічі зі старими друзями».

 
Що ж являє собою «Бібретро-валіза»? Тут зібрані книги, які знайомі батькам, дідусям і бабусям дітей, тут зібрані книги кількох поколінь. Розмістили ми їх не традиційно на полицях, а в старому валізі. Тут і перші книги батьків, і книги, з якими росли дідусі та бабусі, книги, які читали разом всією родиною.
 
«Привіт, я книга у вікні» - ця незвичайна виставка цікава тим, що розташована у звичайній віконній рамі. Книги, як старі друзі, заглядають у віконце, запрошуючи почитати їх. Кожна дитина може знайти книгу за своїм смаком: «З книгою у самовара», «Слідами чорної кішки», «Книги про ніжний і сокровенне». Разом з книгами хлопців зустрічають казкові персонажі, які п'ють чай з його величності - Самовара.
Діти, які звикли до електронних книг, з цікавістю розглядають звичайні книги на незвичайних виставках і вибирають читання до душі.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019