Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«З любов’ю в серці…»

Книги та журнали українським воякам від працівників Центральної міської бібліотеки ім.В.Г.Бєлінського. Тетяна Романова розповідає про роботу харківських волонтерів.

Сьогодні, як ніколи, народ України об'єднав свої зусилля і кошти для допомоги нужденним - сьогодні і прості люди і волонтери, відчуває потребу надати Благодійного допомогу не тільки біженцям, дітям і пенсіонерам, а й армії і пораненим, які знаходяться в зоні бойових дій. Найбільш сильно цю потребу відчувають наші жінки тому, що жіночі серця і душі завжди першими відгукуються на болі й біди, завжди прагнуть своїми ніжними руками вилікувати рани, полегшити біль, відвести біду ...
У цей складний час члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» ніяк не могли залишатися байдужими. Вони почали збирати теплі речі для українських вояків. До цієї роботи с радістю долучилися і члени дитячого сектору «Ладушки». Малеча передала воякам свої малюнки та привітальні листи, а керівник сектору «Ладушки», педагог Ольга Цехмістро зі своїми учнями підготувала святковий музичний виступ під назвою «З любов’ю в серці…», який з великим успіхом пройшов 13 грудня 2014р. у приміщенні Центральної міської бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського. 

Теплі речі українським воякам від членів Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада». Дитячі малюнки та листи. Члени дитячого сектору «Ладушки» зі своїм керівником Ольгою Цехмістро.

На цю зустріч були запрошені представники волонтерського руху Харкова, які розповіли членам Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» з якою радістю українські вояки отримують дитячі малюнки, листи та обереги, про їхній героїзм та невмирущу віру у перемогу…
 Харківська волонтерка Тетяна Романова розповіла присутнім, що придбані та зібрані членами Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» теплі речі, малюнки, листи та обереги зроблені членами дитячого сектору «Ладушки», книги та журнали подаровані працівниками Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського будуть передані українським воякам. 

Члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада». Волонтери приймають подарунки для українських вояків.

Члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування «Лада» урочисто прийняли до лав клубу Тетяну Романову та побажали успіхів в її важливій справі.
Волонтери з вдячністю прийняли подарунки, листи, малюнки та відеозапис дитячого музичного виступу під назвою «З любов’ю в серці…», щоб передати українським воякам.
 

 

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019