Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

“Козацькому роду нема переводу…”

Харківський історичний музей

6 грудня 2014 року члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада” разом з діточками та онуками завітали в гості до колективу Харківського історичного музею на тематичну екскурсію до Дня збройних сил України під назвою “Козацькому роду нема переводу…”, яка була підготовлена працівниками відділу обслуговування Центральної міської бібліотеки ім.В.Г.Бєлінського та співробітниками історичного музею.
Свято проходило прямо в експозиції музею, яка була присвячена життю та побуту українського козацтва, що надавало змогу присутнім уявити себе у ті стародавні часи, відчути романтику козацької долі…
Наукові співробітники музею підготували цікаву доповідь про козацтво Слобідського краю, розповіли про археологічні знахідки, про традиції та побут козаків.
Потім присутнім була запропонована цікава бесіда та експозиція, присвячена майстерності українських вояків в усі часи, яку підготували і провели співробітники історичного музею.
Залами Харківського історичного музею

До Харківського історичного музею на тематичну екскурсію під назвою “Козацькому роду нема переводу…” завітали талановиті авторки-виконавиці Ніна Калітенко та Вікторія Птах, які співали відомі українські пісні та авторські пісні на вірші харківських поетів, а жінки та діти завзято їм підспівували. Мелодійна поезія талановитих харківських поетів, що була присвячена Україні викликала у присутніх позитивні почуття та зацікавленість.
 Члени Міжнародного жіночого клубу духовного спілкування “Лада” довго спілкувалися з науковими працівниками музею, дякували за цікаву екскурсію, а задоволені дітлахи, як завжди, задавали багато запитань та фотографувалися на пам’ять…


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019