У Бібліотеці сімейного читання № 11 - етнографічна мандрівка «Народні традиції українців Слобожанщини». Бо немає нічого більш важливого ніж усвідомлювання того—чиї ми діти, чиї онуки. У чому полягає сенс нашого життя. І особливе місце в пізнанні цього належить народним традиціям.
Захід провела Сушко Валентина Анатоліївна — кандидат історичних наук, доцент, старший науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнографії імені Максима Рильського Національної академії наук України.
Розпочали з розповіді про Масляну, її символіку та значення. Діти дізналися, чому це свято пов'язане з проводами зими та зустріччю весни, а також про традиційні обряди та звичаї, які супроводжують Масляну. Також співали веснянки, танцювали, знайомилися з весняними обрядовими піснями, та дивилися презентацію «Благослови, мати, весну закликати…».
Діти з задоволенням взяли участь у заході, з задоволенням співали, танцювали, грали. Виконали разом з ведучою «Кривий танець», який належить до жанру веснянок, що є народними піснями, пов'язаними з весняними обрядами.