Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Дарунок зі столиці

На адресу бібліотеки сімейного читання № 25 прийшла книжка Соломії Караєвої з казкою для дітей дошкільного віку «Пригоди в затоці Риб’яче Око». Цю книжечку надіслала нам мама юної письменниці, що перша підтримала донечкин талант, бо ще колись Леопольд Моцарт – батько геніального композитора Вольфганга Амадея Моцарта та його сестри Наннерль – сказав: «Господь наділив моїх дітей талантом. Якщо я не підтримуватиму їх, це означатиме, що я зрікаюсь Всевишнього…». 

«Пригоди в затоці Риб’яче Око» У своїй казці Соломійка Караєва розповідає про цікаві події, що розгортаються на дні морської затоки, адже там є і свої міста, і свої країни, а їх дивовижні мешканці, як і справжні люди, вміють розмовляти, сміятися, плакати, співати… Проілюструвала видання теж юна художниця Софійка Пластун, і саме її малюнки допоможуть читачам зануритися у життя загадкової затоки з незвичайною назвою «Риб’яче Око». Ви познайомитеся з пригодами старого окуня Фішера, його доньки – рибки Марини та кращого її друга карася Рона, а ще з дівчинкою-кітом Пінтою, дельфіном Долфіном та мешканкою берегу затоки пандою Амантрою з синочками Елетто і Телетто. Також в казковому житті затоки лікарка акула Корнелія вилікує качок Дак-Дак і Крякса, а Марина та Рон одружаться… Авторки книжки – юна письменниця Соломія Караєва та юна художниця Софія Пластун –  на її сторінках поділилися з читачами і частинкою своєї творчості і частинкою своєї особистості, адже девіз Соломії - «Ставати кращою і зрозуміти, хто ти є», а девіз Софії - «Найкраще - попереду!»

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019