Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«В нас єдина держава - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи».

«В нас єдина держава - Україна свята, нездоланна  ніким і ніколи» «В нас єдина держава - Україна свята, нездоланна  ніким і ніколи»

24 серпня - День незалежності, свято Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто подумати про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
У ці серпневі дні календар історії відраховує двадцять третю річницю незалежності України. Нелегкими і, далеко не безхмарними, видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.
Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати і прикрашати її.
Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року. Тоді народ раз і назавжди вирішив: державі Україна бути!
Ми здобули історичний шанс стати сучасною, шанованою нацією. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
21 серпня 2014 року у бібліотеці-філії №11 відбулася історична подорож «В нас єдина держава - Україна свята,нездоланна ніким і ніколи». Діти з зацікавленістю послухали про історію свята,славетні історичні події,почитали вірші та заспівали пісень про Україну та відповіли на цікаві питання вікторини.
У бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Ми діти твої –Україно».
У заході узяли участь читачі нашої бібліотеки - учні шкіл №29, №135, №47.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019