Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Мій Харків - місто мрій, любові и надій».

Выставка – вдохновение «Мій Харків – місто мрій, любові і надій»

З 20 серпня 2014 року в бібліотеці - філії № 22 проходить виставка літератури з краєзнавства, присвячена 360-річчю з дня заснування Харкова та 71-й річниці з дня його визволення «Мій Харків - місто мрій, любові і надій».
 Любителі історії рідного міста можуть познайомитися з кам'яним літописом Харкова в книзі А. Ю. Лейбфрейд «Харків. від фортеці до столиці». Читач дізнається про планування і забудову Харкова в різні періоди його історії, про людей, що брали участь у зведенні міських будівель, про події, що відбувалися в місті.
Книга відомого харківського журналіста Леоніда Мачуліна «Таємниці підземного Харкова» присвячена таємничій історії харківського підземелля, відкритого наприкінці ХІХ століття і з тих пір оповитогочисленними легендами.
У книзі Сергія Куделко та Людмили Тарасової «Харків: Хроніка століть» розповідається про події, що сталися в Харкові за всю його історію. Одні з них виявилися подіями міського масштабу, інші стали віхами в історії країни та світу.
Історія харківських гербів представлена в книзі І. Є. Саратова «Історія харківських гербів».
Краєзнавці, історики, студенти та учні, всі, хто цікавиться минулим Харкова, можуть дізнатися про історію вулиць, площ, скверів, зміни їх назв з книги «Харків: довідник по назвах: 7000 вулиць, площ, скверів, районів».
На сторінках книги Євгена Кушнарьова «100 кроків харківською землею» перед нами постає Харківщина - відома і невідома: люди, події, місця, що протягом століть створювали її обличчя. Відомий політик, губернатор Харківської області викладає свій погляд на історію і сучасність харківської землі.
Книги Конюшенко П. Є. «Харків: вогненні роки 1941-1943», Скоробогатова А. В. «Харків у часи німецької окупації (1941 - 1943)» та «Дорогами ратної слави» присвячені історії оборони, окупації та визволення Харківщини від німецько - фашистських загарбників. Перед нами постає Харків воєнних років: спалений, розграбований, принижений, але не скорений. Це книги про особливих людях, про героїв - визволителів харківської землі, про кращих представників її синів і дочок.
У збірнику «Харків. Місто, яке пережило війну»представлені унікальні фотографії - свідки тих важких років.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу виставку.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019