Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«До світлого Христового Воскресіння»

майстер-клас «Українська писанка» Роботи Кущєвой Олени Юхимівни

 12 квітня 2014р. в бібліотеці сімейного читання №25 відбулося свято «До світлого Христового Воскресіння». Розпочалося воно з виховної години «Що таке Великдень?», де бібліотекар читального залу Попкова Л.С. розповіла присутнім читачам різного віку християнську легенду про засудження, розп'яття і Воскресіння Ісуса Христа, а також про звичаї різних народів, пов'язаних з Великоднім днем. Також до цього дня було підготовлено виставку Великодніх листівок ручної роботи Кущевої Е.Е., ще листівки на пасхальну тему представила Роханська Е.С.

Заздалегідь було оголошено конкурс дитячих робіт «Пасхальні візерунки». В ньому взяли участь учні 1-7 класів різних шкіл нашого району - Дементьєва К., Сойфер А., Брянцева Н., Маркєлова М., СШ №50 4 «А» кл .; Семеніхіна В. СШ №117 1 «А» кл .; Пшонка А., Гур'єва Д. СШ №99 6 «А» кл .; Пивоварова Л. СШ №33 3 «А» кл .; Федоришин Д. СШ № 99 5 «Б» кл .; Сьомкіна Н. СШ №135 7 «А» кл .; Бурма І. СШ № 176 4 «А» кл. Серед представлених робіт - Великодні паски і розписні яйця в малюнках і різного роду виробах. Всі учасники конкурсу були нагороджені призами відповідно віку.

Конкурс дитячих робіт Пасхальні візерунки Конкурс дитячих робіт Пасхальні візерунки

Продовжив Великоднє свято майстер-клас «Українська писанка». Цей майстер-клас зібрав читачів бібліотеки різних віків - від дітей до пенсіонерів. Були присутні також ветерани первинної ветеранської організації № 25 Дзержинського району. Для майстер-класу були підготовлені заготовки яєць з кольорового паперу, кольоровий картон, спеціальні великодні наклейки, стрази та ін. Спочатку Попкова Л.С. розповіла про походження «крашанок та писанок», потім і діти і дорослі із задоволенням прикрашали «яйця», роблячи своїми руками вітальні великодні листівки. На кожну роботу степлером прикріплювали легенду про походження великодніх вітань християн. Присутні школярі з безмежною фантазією робили по кілька робіт не тільки для себе, але і в подарунок з написом «улюбленій бібліотеці».

майстер-клас Українська писанка майстер-клас  Українська писанка

майстер-клас Українська писанка майстер-клас Українська писанка


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019