Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

"Щасливе дитинство" "Українські державні та народні символи"

Вікторія Суворова, учнівська Харківського художнього училища № 1, розповіла присутнім хлопцям про те, як йшла до своєї мрії бути художником. Переможці конкурсів дитячого малюнка

5 липня 2014 в читальному залі бібліотеки сімейного читання № 25 відбулося нагородження переможців конкурсів дитячого малюнка "Щасливе дитинство» і «Українські Державні та народні символи». На початку найдосвідченіша конкурсантка Вікторія Суворова, учнівська Харківського художнього училища № 1, розповіла присутнім хлопцям про те, як йшла до своєї мрії бути художником. Свою конкурсну пастель «А хто це такий красивий», яка зображує великоокого дитини і маленьку качечку в заростях осоки, Вікторія подарувала бібліотеці. Ця робота зайняла перше місце у своїй віковій категорії та отримала «гран-прі» від читачів бібліотеки.

Ще одне перше місце, але вже в молодшій віковій категорії, було присуджено Катерині Дементьєвій, учениці 5 «А» класу спеціалізованої школи №50. 

Друге місце розділили однокласники Каті, Анна Сойфер та Анастасія Щербак.

Третє місце дісталося Алісі Шибаєвій (СШ № 99 2 «Б» кл.) Та Владі Сімініхіній (СШ № 117 2 «А» кл.). Влада, крім малюнків, принесла на конкурс ще «водну» аплікацію та колаж «Планета квітів Харкова».

Приз глядацьких симпатій отримали члени великої і дружної української сім'ї - Бурда Ярослав (5 «А» кл. СШ № 99), Бурда Вадим (4 «Б» кл. СШ №99), Бурда Марк (3 «В» кл. СШ № 99) і п'ятирічна Бурда Ірина. Всі переможці отримали відповідні дипломи та призи. Дипломи учасників конкурсів отримали також Іванюженко Маріанна (СШ № 176 3 «В» кл.), Кауркіна Катерина і Бринцева Настя (5 «А» кл. СШ № 50), а також Ярослава Супенко (СШ № 135 4 «А» кл. ), яка нещодавно приїхала до Харкова з Донбасу.   «Подяку батькам» за титанічний внесок у духовний розвиток своїх дітей отримали від бібліотеки батьки В. Суворовой, К. Дементьєвої, В. Сімініхіной, А. Шибаєва, М. Іванюженко і сім'ї Бурда. Від імені батьків Вікторія Євгенівна Шибаєва подякувала співробітникам бібліотеки за їх професійний ентузіазм у роботі, який видно читачам і гідно ними оцінюється. Наприкінці Вікторія Суворова запропонувала провести в серпні цього року майстер-клас з живопису в читальному залі бібліотеки. 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019