Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Знайомтесь, цікава людина»

«ЗНАЙОМТЕСЬ, ЦІКАВА ЛЮДИНА» «ЗНАЙОМТЕСЬ, ЦІКАВА ЛЮДИНА»

19 травня 2014 РОКУ в бібліотеці-філії № 35 для дітей відбулася цікава, захоплююча, змістовна зустріч з найстарішим, почесним читачем нашої бібліотеки Мартою Василівною Тихомировою.
Марта Василівна виростила і виховала два покоління активних читачів нашої бібліотеки, своїх онуків: Кілєвіч Анну, Кілєвіч Олександра, і заслуга її в тому, що вона з самого дитинства прищепила їм любов до читання.
Її таланти багатогранні, вона і громадський діяч і прекрасний педагог, рукодільниця, чарівна, добра, чуйна жінка.
Незважаючи на свій поважний вік Марта Василівна займає дуже активну життєву позицію, вона є секретарем ради ветеранів Дзержинського району, проводить захоплюючі зустрічі, заходи. Намагається жити з ентузіастом і дарує його нашим ветеранам.
 

«ЗНАЙОМТЕСЬ, ЦІКАВА ЛЮДИНА» «ЗНАЙОМТЕСЬ, ЦІКАВА ЛЮДИНА» Колекція метеликів

І золотим перлом таланту Марти Василівни є її поетичний дар. У ході нашої зустрічі вона читала дітям свої вірші, йшов живий обмін думками, окрім того вона провела майстер клас «римуючи разом» де діти вчилися римувати слова.
З поетичної добірка авторів різних епох, діти познайомилися з різноманітними техніками римування віршів. Пройшов конкурс «Початківець поет» на кращого виконавця чотирьохрядкового віршованого твору, Марта Василівна нагороджувала призами переможців.
Слід зауважити, що Марта Василівна не тільки поет, а й колекціонер. У дар бібліотеки вона піднесла красиво оформлену колекцію метеликів, яка прикрашає інтер'єр бібліотеки, радуючи відвідувачів. У конкурсі «Швидше відшукай», діти по довідниках і енциклопедій знаходили метеликів з колекції і називали їх. Найактивнішим були вручені призи.
З такою людиною, як Марта Василівна Тихомирова цікаво жити, спілкуватися, вчитися як потрібно осягати, долати і йти далі до підкорення нових висот.

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019