Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Школа ораторської майстерності »

Тренер з ораторської майстерності Олійник Олеся Олександрівна Наші читачі опановують основи  риторики 24 травня 2014 року в бібліотеці - філії № 22 проходив тренінг з риторики. Тренер з ораторської майстерності та красномовства  Олійник Олеся Олександрівна познайомила слухачів з новітньою технікою переконання, ведення переговорів і перемоги в суперечках. 

За даними статистики 7 з 10 чоловік не отримують те, чого хочуть, тільки тому, що не вміють правильно висловлюватися. Побудова ефективної комунікації - необхідний навик для будь-якоъ сучасної людини. Мистецтво правильного спілкування з іншими людьми не тільки корисно, але й вигідно. Будь ви школярем або студентом, менеджером або начальником, без навичок спілкування, ефективного переконання та управління людьми ви не зможете досягти успіху. 

Уміння виступати публічно було корисним навиком в усі часи. Люди, що відмінно володіють ораторською  майстерністю, завжди будуть затребувані суспільством і зможуть знайти собі роботу. Це не секрет, що таких людей небагато, вони завжди виділяються серед оточуючих. Вони виявляються успішними керівниками, політиками, бізнесменами, журналістами, письменниками, викладачами, тому що у багатьох професіях знання риторики відіграє найважливішу роль.

«З нашим тренером нам не страшні публічні виступи»

Мета даного тренінгу - надати можливість кожному освоїти уроки, вправи, прийоми і правила для оволодіння основами риторики. Відвідавши тренінг, слухачі навчилися цим навикам, змогли безстрашно виступати на публіці, ефективно відстоюючи свою точку зору.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019