Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Спасибі за життя, солдати Перемоги»

В. А. Родіонов читає свої вірші, присвячені Дню Перемоги Найстаріший читач бібліотеки, ветеран Великої  Вітчизняної війни  Шебетко А. І. читає свої вірші

17 травня 2014 року в читальному  залі бібліотеки - філії № 22 відбувся літературно - музичний вечір «Спасибі за життя, солдати Перемоги», присвячений 69 -й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Присутні згадали про ті страшні події, які відбулися в нашій країні 69 років тому. Війна не обійшла стороною жодну сім'ю, вона торкнулася кожного. Люди йшли воювати за свою Батьківщину, за своїх дітей, за своє майбутнє.
День Перемоги - це свято – посвята  для всіх ветеранів, хто завоював перемогу в тилу і на фронті. У цей день ми вшановуємо пам'ять тих, хто загинув на війні, і низько вклоняємося тим, хто залишився в живих. Час іде, і з кожним роком стає все менше наших ветеранів, але пам'ять про них буде в наших серцях завжди.

Письменник Панін А. С. ділиться своїми спогадами про війну Дьяченко Л. Н. виконує пісні про війну

Ми хочемо, щоб більше ніколи не було таких страшних воєн, щоб більше ніхто і ніколи не почув розривів бомб, щоб всі народи світу жили в дружбі і злагоді.
Почесними гостями вечора були Анатолій Семенович Панін - відомий харківський письменник - прозаїк , журналіст , учасник Фінської , Великої Вітчизняної та Японської воєн , член Національної спілки журналістів України та Спілки письменників Росії і найстаріший читач бібліотеки, ветеран Великої Вітчизняної війни , полковник у відставці Шебетко Антон Іванович. Вони поділилися своїми спогадами про війну. Панін А. С. познайомив читачів з деякими маловідомими фактами війни, які він збирав для своєї останньої книги «І оживає в пам'яті війна».
 Шебетко А. І. прочитав власні вірші, присвячені Дню Перемоги.

Ю. Н. Іллічов співає пісні про війну Виставка «Письменники Харківщини про Велику Вітчізняну войну»

Від імені дітей війни, які пережили страшні дні окупації Харкова, виступили читачі Хоролець Тетяна Анатоліївна та Хоролець Валерій Іванович.
Ветеранів та всіх присутніх привітали відомі харківські поети Родіонов Володимир Олександрович і Волчок Евеліна Юдовна і прочитали свої вірші про війну.
З святковою концертною програмою виступили учасники клубу бардівської пісні Іллічов Юрій Миколайович і Дьяченко Людмила Миколаївна


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019