Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

V Міжнародна науково-практична конференція

8-9 жовтня 2020 року співробітники Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Бєлінського взяли участь (онлайн) у V Міжнародній науково-практичній конференції «Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій» Тема 2020: «Відкрита наука, відкритий доступ і відкриті ресурси освіти: нові можливості для бібліотек».
Організатори: Науково-технічна бібліотека Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
Співорганізаторами Конференції виступили Наукова бібліотека Білоруського національного технічного університету (Республіка Білорусь) і Бібліотека Назарбаєв Університету (Республіка Казахстан).
Стратегічний партнер - Українська бібліотечна асоціація.
Конференція проходила в змішаному форматі онлайн та офлайн. Питання, що обговорювалися на Конференції, актуальні для бібліотек і наукових, і публічних, і не тільки України. У Конференції взяли участь бібліотеки ВНЗ України, Литви, Польщі, Швеції, Казахстану, Білорусії, Філіппін, ПАР.
Теми виступів: 
Роль і місце бібліотек у цифровому середовищі. Організаційна складова в дистанційній роботі бібліотек.
Пошук електронних ресурсів відкритого доступу в світовому інформаційному просторі. Обробка, використання. Дистанційний формат роботи. Порівняльні характеристики ресурсів.
Пошук нових підходів у розвитку електронного каталогу. Оцифрування документів в бібліотеках.
Просування бібліотек і залучення користувачів під час пандемії.
Сайт бібліотеки в якості платформи для соціокультурної роботи в онлайн форматі. Складові реклами бібліотеки.
Роль бібліотеки в процесі формування цифрових компетенцій користувачів.
Екологічність як відповідь на виклик сучасності. Роль бібліотеки у формуванні інклюзивної компетентності.
Модель фахівця бібліотеки. Професійне самовдосконалення. Профілактика синдрому професійного самовигорання.
Використання інтернет-ресурсів для самоосвіти і підвищення кваліфікації співробітників бібліотек.
Приємно було почути, що «Школа бібліотечного журналіста» ХДНБ ім. В. Г. Короленка користується успіхом у бібліотекарів різних країн. 

V Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференція V Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференціяV Міжнародна науково-практична конференція 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024