Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Гармонізація бібліотечного простору: змінюємося самі, міняємо світ»

«Гармонізація бібліотечного простору: змінюємося самі, міняємо світ» «Гармонізація бібліотечного простору: змінюємося самі, міняємо світ»; 5 листопада 2018 року в Центральній міській бібліотеці імені В. Г. Бєлінського пройшов міський семінар «Гармонізація бібліотечного простору: змінюємося самі, міняємо світ». Відбулася жива, атмосферна зустріч.

Співробітники публічних бібліотек Харкова з цікавістю слухали Анну Калініну, зав. бібліотекою-філією № 17 для сліпих ім. Гіршмана Шевченківської ЦБС, яка професійно, з любов'ю розповіла про книжкові виставки, проаналізувавши всі достоїнства і недоліки бібліотечних книжкових виставок. (Книжкова виставка — обличчя бібліотеки).

«Гармонізація бібліотечного простору: змінюємося самі, міняємо світ» «Гармонізація бібліотечного простору: змінюємося самі, міняємо світ»

Ольгу Терещенко, заступника директора ЦБ ім. Тургенєва, яка вміє мріяти і вміє діяти! Ніяких сумнівів, що в Слобідському районі знайдено невичерпані джерела креативу! (Сучасний бібліотечний look — запорука привабливості бібліотеки)
 
Дізналися про сервіси Google від крутезного знавця Google-сервісів і чудового спікера Яни Бородуліної, бібліотекаря I категорії ЦМБ ім. Бєлінського Шевченківської ЦБС (Сервіси Google: зручність, оперативність, комфорт).

«Гармонізація бібліотечного простору: змінюємося самі, міняємо світ» «Гармонізація бібліотечного простору: змінюємося самі, міняємо світ»

З інтересом, Марію Юдину зав. ОМВ ЦМБ ім. Бєлінського Шевченківської ЦБС, яка нічого не забула, голову не втратила, проводів не переплутала і весело розповіла про виготовлення і використання іграшок в бібліотеці (Корисні іграшки, що створюють настрій. Майстер-клас).
 
У захваті були від Ярослави Матвейчук, педагога-психолога, арт-терапевта, конфликтолога, однією із засновниць Школи акторської майстерності «Тісто kids», психолога Школи з маркетингу і комунікацій «Багаж». Після семінару тільки і розмов було про чек-іни і "я" - Посилання. Це так цікавезно - вдивлятися в себе. Радіємо нашій дружбі! (Довіра в команді та відкрите мислення)
 
Всім приємних спогадів, радісного досвіду, впровадження нових знань і до нових зустрічей!


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2022