Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Новорічні забави біля ялинки»

«Новогодние забавы у елки»  Дети с удовольствием отгадывали загадки о зиме, вспоминали зимние сказки, читали стихи о зиме. «Новогодние забавы у елки»  Дети с удовольствием отгадывали загадки о зиме, вспоминали зимние сказки, читали стихи о зиме. Новий рік, дитячі канікули, Різдво, святки ... З настанням святок закінчується різдвяний піст, а це означає, що можна накривати багатий стіл і веселитися. У святки починалися всі зимові забави - катання на санках, ігри, колядки, хороводи і співи. Це час казкових чудес і чарів, з подарунками, сюрпризами і виконаннями бажань.

П'ятого січня 2016 року в читальному залі бібліотеки - філіала № 11 сімейного читання провели сімейну літературно-ігрову програму «Новорічні забави біля ялинки». Діти із задоволенням відгадували загадки про зиму, згадували зимові казки, читали вірші про зиму. Брали участь як діти, так і дорослі. Батьки згадали прислів'я та приказки про зиму, розповіли про зимових прикметах.

«Новогодние забавы у елки» Дети приняли участие в  литературной игре «Новогодние забавы у елки» В библиотеке была оформлена выставка «Путешествие в зимнюю сказку»

Всі учасники із задоволенням слухали про православну традицію святкування Різдва Христового. На Україні замість різдвяної ялинки прийнято було ставити невеликий сніп з пшениці або сіна, який називали дідух. «Дідух до хати - біду з дому» - так говорили про цей святковий оберіг. Хлопці взяли активну участь у Різдвяній вікторині.
А в літературній грі - кросворді «Новорічні привітання улюблених казкових героїв» всім учасниками були вручені барвисті новорічні ігрові картки з привітаннями від найвідоміших і улюблених усіма дітьми казкових персонажів. Незнайка, Буратіно, Доктор Айболит, Карлсон і багато інших не тільки привітали хлопців з новим роком, а й загадали учасникам літературні загадки. Хлопцям так само треба було розшифрувати підпис літературного героя, яка була представлена ​​у вигляді кросворду. Хитромудрі завдання повантажили хлопців у дивовижну атмосферу Нового року і святочної Зими-Чародейки.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019