Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Новорічну подорож навколо світу»

Новий рік ... Один з найулюбленіших наших свят з пухнастим білим снігом за вікном, запахом ялинкової хвої, блискотінням різнокольорових іграшок і мішури і, звичайно ж, з новорічними подарунками.
Четвертого січня 2016 року у бібліотеці-філії №11 сімейного читання діти відвідали «Новорічну подорож навколо світу».
Під час віртуальної подорожі, яка проходила по країнах Азії (Японія, Китай, В'єтнам, Корея) і Європи (Німеччина, Англія, Болгарія, Румунія), діти дізналися, що в Японії в перший день Нового року в небо запускають паперових зміїв; у В'єтнамі в святкову ніч вся родина збирається у вогнища, і найстаріші члени сім'ї розповідають казки або загадують загадки; в Болгарії, Румунії та Австрії господині готують «щасливий пиріг», в якому запікають маленькі сувеніри.
Не обійшлося і без творчих конкурсів: хто змайструє кращу сніжинку, хто швидше вгадає новорічну загадку або намалює сніговика ...

Дети с удовольствием учились делать новогодние игрушки: елочку, колокольчики, вырезали снежинки. Дети с удовольствием учились делать новогодние игрушки: елочку, колокольчики, вырезали снежинки. Дети с удовольствием учились делать новогодние игрушки: елочку, колокольчики, вырезали снежинки. Дети с удовольствием учились делать новогодние игрушки: елочку, колокольчики, вырезали снежинки. Дети с удовольствием учились делать новогодние игрушки: елочку, колокольчики, вырезали снежинки. Дети с удовольствием учились делать новогодние игрушки: елочку, колокольчики, вырезали снежинки.

 

Із задоволенням діти брали участь і в майстер-класі «В вальсі кружляють сніжинки». Разом з бібліотекарем вони виготовляли сніжинки-балеринки

Проявити фантазію і виготовили вручну оригінальні та незвичайні прикраси та подарунки до Нового Року змогли від мала до велика, беручи участь у творчій майстерні «Година чарівних саморобок». Діти із задоволенням вчилися робити новорічні іграшки: ялиночку, дзвіночки, вирізали сніжинки. 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019