Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

“Охраняя покой харьковчан...”

В’ячеслав Іванович Картавих 7 листопада 2015 року у Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського відбулася творча зустріч  читачів бібліотеки з відомим харківським поетом та письменником В’ячеславом Івановичем Картавих під назвою “Охраняя покой харьковчан...

В’ячеслав Іванович талановитий поет та письменник, президент благодійного фонду “Спаси и сохрани...”, відомий меценат нашого міста.
Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” дуже полюбляють  зустрічатися з В’ячеславом Івановичем, вони щиро закохані у його відверту та  мелодійну поезію, дуже захоплюються його цікавою прозою.

Творча зустріч з поетом та письменником

Талановитий поет читав свої нові вірші та вірші з різних поетичних збірок, які вже добре знайомі харківським шанувальникам поетичного слова.
На вірші В’ячеслава Івановича багато харківських композиторів написали музику, і ці чудові пісні виконують автори-виконавці на творчих зустрічах та концертах.
У творчій зустрічі з В’ячеславом Івановичем Картавих приймали участь члени Ради ветеранів Дзержинського та Київського районів нашого міста, члени літературного клубу «Собеседник». Усі вони не тільки уважно слухали виступ талановитого поета, а й довго спілкувалися з В’ячеславом Івановичем, ставили йому багато професійних запитань. 

Автор дарує свої книжки читачам

Ця зустріч стала дуже цікавою і для студентської молоді. Студенти  Національного технічного університету «Харківський Політехнічний Інститут» із захопленням слухали В’ячеслава Івановича, ставили йому багато запитань, цікавилися його творчими планами…  
Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” дуже тепло зустрічали В’ячеслава Івановича Картавих, щиро дякували за чудову поезію і прозу, за цікаву зустріч та добрий настрій, просили підписати їм на пам'ять його нові поетичні збірки...


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019