Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

“Охраняя покой харьковчан...”

В’ячеслав Іванович Картавих 7 листопада 2015 року у Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського відбулася творча зустріч  читачів бібліотеки з відомим харківським поетом та письменником В’ячеславом Івановичем Картавих під назвою “Охраняя покой харьковчан...

В’ячеслав Іванович талановитий поет та письменник, президент благодійного фонду “Спаси и сохрани...”, відомий меценат нашого міста.
Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” дуже полюбляють  зустрічатися з В’ячеславом Івановичем, вони щиро закохані у його відверту та  мелодійну поезію, дуже захоплюються його цікавою прозою.

Творча зустріч з поетом та письменником

Талановитий поет читав свої нові вірші та вірші з різних поетичних збірок, які вже добре знайомі харківським шанувальникам поетичного слова.
На вірші В’ячеслава Івановича багато харківських композиторів написали музику, і ці чудові пісні виконують автори-виконавці на творчих зустрічах та концертах.
У творчій зустрічі з В’ячеславом Івановичем Картавих приймали участь члени Ради ветеранів Дзержинського та Київського районів нашого міста, члени літературного клубу «Собеседник». Усі вони не тільки уважно слухали виступ талановитого поета, а й довго спілкувалися з В’ячеславом Івановичем, ставили йому багато професійних запитань. 

Автор дарує свої книжки читачам

Ця зустріч стала дуже цікавою і для студентської молоді. Студенти  Національного технічного університету «Харківський Політехнічний Інститут» із захопленням слухали В’ячеслава Івановича, ставили йому багато запитань, цікавилися його творчими планами…  
Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” дуже тепло зустрічали В’ячеслава Івановича Картавих, щиро дякували за чудову поезію і прозу, за цікаву зустріч та добрий настрій, просили підписати їм на пам'ять його нові поетичні збірки...


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2022