Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«О земном, родном, вечном...»

Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина”.

22 жовтня 2015 року у Центральній міській бібліотеці ім.В.Г.Бєлінського відбувся творчий вечір харківської поетеси Любові Іванівни Філенко під назвою «О земном, родном, вечном...».
Любов Іванівну Філенко багато років пов'язує з Центральною міською бібліотекою ім.В.Г.Бєлінського стародавня, щира дружба. Вона багато разів виступала перед відвідувачами літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” з творчими вечорами, приймала активну участь у святкових концертних програмах та літературних зустрічах.
Любов Іванівна Філенко є членом Міжрегіонального союзу письменників України та Конгресу літераторів України. Вона багато часу приділяє роботі з молодими поетами та письменниками, з радістю допомагає молодим авторам у творчому пошуку...
Ось і цього вечора Любов Іванівна виступила перед відвідувачами літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” з новою творчою програмою під назвою “О земном, родном, вечном...”, у яку увійшли вірші із нової поетичної збірки «Портретики цветов из маминого сада».
Любов Іванівна розповіла слухачам про своє життя, про творче сходження та плани на майбутнє.
У творчому вечорі Любові Іванівни приймали участь члени Всеукраїнського конгресу літераторів та відомі автори-виконавці, які виконували пісні на вірші Любові Іванівни Філенко.
Поезія Любові Іванівни дуже жіноча, щира, відверта та мелодійна, на її чудові вірші багато композиторів написали музику і ці чудові пісні виконують харківські співаки на творчих зустрічах та концертах.
Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” дуже тепло зустрічали Любов Іванівну, дарували їй квіти, щиро дякували за чудову поезію та добрий настрій...

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019