Перейти на украинский язык Перейти на английский язык

Впроваджуються європейські норми безпеки

Алла Павленко
власний кореспондент.

Харків повним ходом готується до Євро–2012. Зроблено чимало: побудовано стадіон, новий термінал аеропорту, споруджуються готелі, дороги, закуповується необхідний транспорт.

Організатори також не забули і про безпеку як гравців, так і вболівальників. Адже до міст, які прийматимуть гостей єврочемпіонату, УЄФА висуває високі вимоги у сфері безпеки, медицини, інституту стюардів, уболівальницького руху. Європейська система безпеки під час футбольних подій насамперед спрямована на упередження кризових ситуацій, на цьому акцентували увагу на установчому засіданні Регіонального міжвідомчого координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

«На сьогодні з українських міст, які прийматимуть матчі Євро–2012, Харків є найкраще підготовленим, – таку оцінку дав по закінченні засідання керівник Міжвідомчого координаційного штабу з питань безпеки та правопорядку Олександр Бірсан. – Робота з підготовки Харкова до проведення в місті фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ведеться досить активно. Я бачу, що на сьогоднішній день у Харкові проведено солідний обсяг роботи, у тому числі у сфері забезпечення безпеки. Є правильне розуміння того, що досвід необхідно напрацьовувати з урахуванням регіональних особливостей приймаючих міст, тому що у Львові вони одні, у Харкові – інші, у Донецьку – ще інші».

Він повідомив, що на заходи безпеки Євро–2012 держава виділить 1 мільярд гривень. Цю суму буде витрачено на потреби Міністерства охорони здоров’я, Служби безпеки України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства інфраструктури тощо. Також планується виділити кошти на навчання співробітників основних міністерств англійській мові. Буде закуплено нові машини швидкої медичної допомоги та надано кошти на переоснащення правоохоронних органів.

Регіональний штаб виконуватиме координаційні функції. Під час навчально-тренувальних заходів будуть перевірятися всі задіяні структури. «З огляду на те, що до чемпіонату фактично залишився рік, виникає необхідність перевірити себе на практиці, виникає необхідність організації навчально-тренувальної практики в усіх напрямках безпеки. На це буде спрямовано всі наші зусилля», – підкреслив Олександр Бірсан.

Кожен гість, який відвідає Харків під час Євро–2012, буде безпечно почуватися і на стадіоні, і в місті, і в готелі, і під час подорожі, впевнений заступник голови Харківської облдержадміністрації Василь Хома, який очолив Регіональний міжвідомчий координаційний штаб. За його словами, цей орган не дублюватиме відповідні відомства, а «створений для того, щоб на стику всіх структур було виявлено недоліки й недоробки, які в процесі тренувального періоду буде вирішено». Головним завданням штабу є координування: «Головне завдання Регіонального міжвідомчого координаційного штабу – скоординувати діяльність усіх структур так, щоб усі поставлені завдання вирішувались ефективно. Кожен процес має бути доведений до досконалості, – підкреслив Василь Хома. – Усі плани й моделі будуть відпрацьовуватися постійно, цей процес буде динамічним. Основна мета відпрацювання – забезпечення абсолютної безпеки та правопорядку. Ми будемо прагнути цього».

Він також повідомив журналістам, що Україна отримає доступ до баз даних Міжнародної організації кримінальної поліції. Ця інформація стосуватиметься даних про перетин кордонів громадянами різних країн, а також неблагонадійних осіб, які можуть потрапити на чемпіонат, адже систему перетину кордону буде спрощено, і своєю поведінкою перешкодити його успішному проведенню. Це дозволить правоохоронним органам контролювати ситуацію та швидко реагувати на неї.

Заступник губернатора запевнив, що підготовка Харкова проводиться на високому рівні. «Всі завдання, які стосуються фінансування, буде вирішено. Все буде підготовлено вчасно», – зазначив Василь Хома.

 

 

Павленко, А. Впроваджуються європейські норми безпеки [Электронный ресурс] / Алла Павленко. - Режим доступа: http://www.slk.kh.ua/view_post.php?id=6562 . - 24.03.2011г.

На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2024