Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Бібліотека-філія сімейного читання №25 ЦБС Дзержинського району

Завідуюча - Атрошкіна Галина Петрівна

Режим работи:
з 10:00 до 18:00
Вихідний день: вівторок
Літній графік - вихідні дні: субота, неділя
Останній день місяця - санітарний
Адреса:
вул. Єсеніна, б.7
тел. (057) 340-93-53
E-mail: bibliodetstvo25@mail.ru

«Бібліотека-на-Єсеніна» - бібліотека сімейного читання № 25 - була заснована 14 листопада 1954. Спочатку це була бібліотека-філія для дітей № 25 імені Зої Космодем'янської, яка довго і плідно працювала на Олексіївці. У березні 2010 року бібліотека переїхала за адресою вул. Єсеніна, 7.

З 17 лютого 2014 року в результаті злиття з бібліотекою-філією для дорослих № 33 ім. І. Муратова - Бібліотека сімейного читання № 25 ..

Зараз універсальний фонд «Бібліотеки-на-Єсеніна» становить понад 55000 примірників. У фонді є багато нововиданої галузевої літератури, цікавих довідкових видань для малюків, школярів та дорослих, книги сучасних українських та зарубіжних авторів. Основу фонду становить класична і програмна література, а також література для дозвілля - жіночі романи, детективи, іронічні детективи, фентезі, бойове фентезі, біографічна література, публіцистичні романи, література для хобі - кулінарія, рукоділля, квітникарство. Є періодичні видання для дітей і дорослих.

У рік бібліотека обслуговує більше 3 тисяч читачів усіх вікових категорій. Співробітники бібліотеки створили в ній атмосферу тепла, добра, розуміння, дружнього спілкування і творчості, за що отримують безліч вдячних відгуків читачів. Велика увага приділяється естетичному оздобленню приміщень. У роботі бібліотеки активну участь беруть харків'яни, виступаючи меценатами і допомагаючи у комплектуванні фонду, проведенні заходів, оформленні простору.

У бібліотеці є комп'ютери, підключені до мережі Інтернет, де читачі можуть не тільки взяти додаткову інформацію, а й поспілкуватися в соціальних мережах, вирішити правові питання в рамках системи «Е-врядування» та ін. Для представників старшого покоління діє комп'ютерний лікбез.

На базі бібліотеки функціонує дитячий клуб живого спілкування та розвитку творчих здібностей «Дотепний Калампусік». У свою чергу, на базі клубу проводяться конкурси та майстер-класи, в яких беруть участь не тільки діти, а й дорослі.

Бібліотека тісно співпрацює з ветеранською організацією Дзержинського району, з первинної ветеранської організацією №25 і бере активну участь в їх заходах.

Бібліотека заявила 2 проекту на платформі «Добродел», один з яких - «дотепні Калампусік» - вже активно функціонує, а другий - по роботі з ветеранами - знаходиться в стадії розробки; бере участь у програмах Української Бібліотечної Асоціації.

Детальну інформацію про життя бібліотеки можна знайти на цьому сайті - новини, анонси - і в соціальних мережах Мой Мир, Однокласники, В контакті, Facebook.

На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019