Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Друга світова. Пам'ять поколінь»

Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Виступили Коробов Міша, Внуков Ілля, Свидер Олексій

9 травня - День Перемоги - свято особливе, це нагадування про великий подвиг дідів і прадідів, які дали нам шанс просто жити. Давайте пам'ятати про те, якою ціною була завойована Перемога. Подвиги старших поколінь - безсмертна спадщина молодих. І ніколи не зітруться в нашій пам'яті славні імена тих, хто безстрашно йшов назустріч зі свинцевою зливою, звільняючи батьківську землю, рятуючи від фашистського ярма народ нашої країни. Імена героїв будуть вічно сяятиме в героїчному літописі нашої країни, являючи новим і новим поколінням приклад великої любові до Батьківщини.

Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Виступили Коробов Міша, Внуков Ілля, Свидер Олексій Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Виступили Коробов Міша, Внуков Ілля, Свидер Олексій 7 травня 2015 року у бібліотеці-філії № 11 сімейного читання пройшло свято «Друга світова. Пам'ять поколінь». У святі взяли участь хлопці третіх класів школи № 29. Почалося воно з відкриття виставки творчих робіт «Слава, якої не буде забуття». Малюнки виконані гуашшю, пастеллю, кольоровими олівцями. Юні автори щедро діляться своїм відчуттям Перемоги.
Кожна дитина приніс з собою фотографію діда - учасника війни і розповідав історію про нього, історію своїх сімей. Ми почули про війну, вустами сучасної дитини, яка розуміє, що таке війна, скільки горя вона принесла, і який подвиг здійснили ті, хто зумів перемогти фашизм.
У святі взяли участь хлопці 3а класу школи № 29. Діти склали композицію з фотографій своїх родичів, які пройшли війну. У кожної родини своя пам'ять про ту війну: стороною вона не обійшла нікого. У кожному будинку - своя військова історія і свій домашній військовий музей. У сімейних альбомах зберігаються пожовклі фотографії родичів, трикутники фронтових листів, похоронки, повідомлення про зниклих безвісти.
 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019