Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Як добре нам жити і знати, і вірити, друзі, весь час, що кращого слова як мама не має у світі у нас»

Світлана Власенко, Катерина Плехова, Надія Рєпіна і Наталія Близнюк виконують пісню Ксюша Сухомлинова і Андрій Кузьмін читають вірші 6 березня 2015 в бібліотеці - філії № 35 відбулося свято Мам. До цього урочистого дня діти вивчили вірші і поздоровлення для мам, бабусь, сестер, однокласниць, виготовили на уроках праці святкові листівки, сувеніри - подарунки, в бібліотеці була організована виставка, підготовлені конкурси та вікторини. 

У цей казковий, надзвичайно теплий день весни звучали вірші відомих авторів: Ірини Савицької «Матінці», «Свято матері», Василя Сухомлинського «Найласкавіші руки», Івана Гнатюка «Мати», Марії Познанської «Моїй мамі», Тамари Коломієць «Березень» та багато інших. 
Діти вітали своїх мам віршами власного твору, співали пісні, що вихваляють жінку - матір, жінку - трудівницю. А виконання таких пісень як «Мамочка» Таїсії Повалій, «Мамина вишня» Раїси Кириченко, «Мама, будь зі мною поруч» Тетяни Буланової не залишило байдужими нікого. 

 Учасники бальною студії Кирило Трифонов і Маша Мельникова виконують танець для мам «Як добре нам жити …»

Свято пройшло захоплююче, цікаво, на завершення діти разом з присутніми прочитали молитву про мам, побажали їм щастя, здоров'я, затишку, любові та всього найкращого.
 
«Є в мене найкраща у світі матуся. За неї, Пречиста, до тебе молюся, пошли їй не скарби, а щастя і долю, щоб дні її минали без смутку, без болю.»
 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019