Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Магія клаптикової живопису»

Відвідувачі виставки «Магія клаптикового живопису» у
бібліотеці-філії № 22 Волшебный «Павлин» Николаевой Анны

З 6 по 18 квітня 2015 року в читальному залі бібліотеки - філії № 22 проходила виставка робіт членів харківського клубу клаптикового живопису «Чарівна скринька», присвячена 11-річчю клубу.

Клуб «Чарівна скринька» створений у 2004 році. В даний час в клубі працюють 14 майстринь різного віку та професій, об'єднаних пристрастю до створення виробів із тканин. Результати їхньої творчості можна побачити на виставках та фестивалях клаптикового шиття в Харкові, інших містах України та за кордоном.

Необыкновенное «Колесо жизни» Яковиной Александры Работа Николаевой Анны «Жар – птицы» Читачі бібліотеки отримали унікальну можливість ознайомитися з різними видами клаптикового живопису, поспілкуватися з майстрами печворку Кафтановою Ольгою, Яковиною Олександрою і Ніколаєвою Ганною. Техніки клаптикового шиття дуже різноманітні, є простір для експерименту з кольором і фактурою тканини, можна прикрашати роботи стежкою, вишивкою, бісером і т. п.

Великий інтерес викликали роботи Горобченко І. «Букет квітів» і «Літній сад», що познайомили глядачів з новим видом вишивки - стрічками. Привернули увагу незвичайні роботи Олександри Яковиною: українські рушники (аплікація) і «Колесо життя».

«Летний сад» Горобченко Ирины (вышивка лентами) «Букет цветов» Горобченко Ирины (вышивка лентами)

Господині зацікавилися роботами Ольги Кафтанової: сумками, прихватками, покривалом - панно «Містечко в табакерці» та ін. Окрасою читального залу стали картини Ганни Ніколаєвої «Жар - птиці» і «Павич».
На виставці «Магія клаптикового живопису» було незвичайно тепло і затишно. У кожну роботу вкладена частинка душі майстра і це не може залишити байдужим глядача.
Мастерицы харьковского клуба лоскутной живописи «Чарівна скринька» в гостях у библиотеки – филиала № 22 Покрывало – панно «Городок в табакерке» Кафтановой Ольги  

Украинские рушники «Берегиня» и «Дерево жизни» Яковиной Александры (аппликация)

 

 

Прихватки Кафтановой Ольги для хозяек «Звездный калейдоскоп» Кафтановой Ольги


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019