Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

“З Україною в серці…

У Центральній міській бібліотеці ім. В. Г. Бєлінського 19 березня 2015 року з великим успіхом пройшов літературно-музичний вечір, присвячений 85-річчю від дня народження відомої української поетеси Ліни Костенко під назвою “З Україною в серці…”.
Авторкою та ведучою цього заходу була Ганна Петрівна Столярова – відомий харківський краєзнавець.
Ганну Петрівну багато років пов’язує з Центральною міською бібліотекою ім. В.Г.Бєлінського стародавня дружба. Вона багато разів виступала перед відвідувачами літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” з літературними композиціями, присвяченими відомим українським письменникам та поетам.
Цього разу зустріч з Ганною Петрівною була присвячена ювілею Ліни Костенко – талановитій людині і відомій українській поетесі.
Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” дізналися багато цікавого про життя і творчість славетної українки, про її боротьбу за незалежність України та розквіт української поезії...
У літературно-музичному вечорі під назвою “З Україною в серці…” приймали участь: відома харківсь шанувальниця творчості Ліни Костенко Людмила Яковенко, яка читала вірші улюбленої поетеси та талановита харківська піаністка Маргарита Харпатіна.
Чудові вірші Ліни Костенко, що звучали під музику українських композиторів, стали справжньою прикрасою літературно-музичного вечора.
Відвідувачі літературно-музичної вітальні “Слобожанщина” довго спілкувалися з Ганною Петрівною, задавали їй багато запитань, цікавилися її новими літературними знахідками та наробками.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019