Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Ляльки в гостях у бібліотеки

«Ляльки в гостях у бібліотеки - філії № 22» Дворецький (тектиль) вітає відвідувачів виставки Всього три дні, з 23 по 25 січня 2015 вони були гостями нашої бібліотеки, але співробітники і читачі будуть ще довго згадувати про виставку авторських ляльок Сухіной Неллі Германівни. Протягом трьох днів головним хранителем читального залу став Дворецький. Окрасою стали прекрасні дами - Нора, Сі - Сі, Матильда, літаюча  по повітрю балерина. Веселий настрій створили глядачам Пан Спортсмен, Рибак, Пивний хлопчик. Зупинитися і задуматися про життя змусив таємничий образ Лісової людини.

 

Відвідувачі виставки - співробітники поліклініки № 26 «Лісова людина» - авторська лялька Сухіної Неллі  Германівни (керапластік)

Вони майже як люди, тільки не говорять і не рухаються. Це ляльки, з якими не грають. Але вони сприймаються як живі істоти.
Ляльки завжди були і залишаються хранителями домашнього вогнища, вони володіють особливою енергетикою, міняють простір навколо себе! Кожна лялька Н. Г. Сухіной має свій характер, харизму, настрій. Вони добрі і наївні, мрійливі і забавні. Авторські ляльки створюють атмосферу тепла, затишку, душевної рівноваги. З ними будинок ніколи не здається порожнім, поруч з ними ніхто не відчує себе самотнім.

Нора (керапластік) і Сі-Сі (валяння) в гостях у бібліотеки - філії № 22 Пан Спортсмен і Рибак (текстиль + вовна) - авторські ляльки Сухіної Неллі Германівни

Кожна лялька створюється автором в єдиному екземплярі. Це завжди плід натхнення та кропіткої процесу, неповторний і унікальний витвір мистецтва, в якому залишається частина душі автора. Як народжуються лялькові істоти і як вони живуть, про технології виготовлення (керапластік, текстиль, паперклей, валяння) розповіла відвідувачам виставки їх автор - Сухина Неллі Германівна. 

Автор і творець ляльок Сухіна Неллі Германівна і її творіння Маленькі читачі бібліотеки-філії № 22 в захваті від виставки ляльок

«А мені літати охота!» - Авторська лялька Сухіної Неллі  Германівни (паперклей + папір) Співробітники аптеки № 231 - часті гості бібліотеки – філії  № 22


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019