Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Міжнародний день білої тростини

Міжнародний день білої тростини

 Міжнародний день білої тростини відзначається в багатьох країнах світу. «Це - не свято. Це - своєрідний знак біди, що нагадує суспільству про існування поруч людей з обмеженими фізичними можливостями, про допомогу і про солідарність », пише calend.ru.

 15 жовтня бібліотека для сліпих ім.Л.Гіршмана взяла участь в акції «Доступне середовище», що приурочена до Міжнародного дня білої тростини.
 
Мета акції - привернути увагу громадськості до проблем, з якими щодня стикаються інваліди по зору, а також нагадати про символічне значення білої тростини в руках незрячої людини, що говорить про його особливе положення в натовпі городян.
Співробітники бібліотеки говорили про наболіле: про необхідність зробити доступною для незрячої людини дорогу до бібліотеки. Шлях до улюбленого місця дозвілля - єдиної в Харкові спеціалізованої бібліотеки - пролягає через завантажену парковку супермаркету. Безпечної дороги тут немає - хоча бібліотеку відвідують сотні незрячих читачів.
 
У цей день самі читачі розповідали журналістам телекомпанії «Симон» про труднощі, які їм доводиться долати на цьому шляху.
На жвавому перехресті перехожим демонстрували, як можна допомогти незрячій людині перейти дорогу.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019