Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Корпоративний каталог публічних бібліотек Харькова.Особливості корпоративної каталогізації.

Корпоративний каталог публічних бібліотек Харькова.Особливості корпоративної каталогізації Корпоративний каталог публічних бібліотек Харькова.Особливості корпоративної каталогізації

 13 грудня 2013 р. в ЦМБ ім В.Г.Бєлінського на методичний годину зібралися провідні фахівці бібліотек ЦБС міста, що беруть участь у створенні Корпоративного електронного каталогу публічних бібліотек міста Харкова.

У процесі роботи над створенням Корпоративного електронного каталогу виникає багато питань, вирішення яких має бути колегіальним. Чіткий розподіл функцій, дотримання технологій та регламентів, узгодженість дій - неодмінні умови ефективної діяльності корпорації.
Особливо актуально це звучить зараз, коли всі бібліотеки Корпоративної мережі включилися в процес ретроконверсії фондів.
Крім отриманих теоретичних знань за процедурою каталогізації, пройшло практичне заняття, де на конкретних прикладах були роз'яснені спірні питання і прийнято низку методичних рішень, обов'язкових для всіх членів Корпорації.
На сьогоднішній день електронний каталог Корпоративної мережі публічних бібліотек міста Харкова налічує більше 60.800 записів. З 2010 року ми надаємо читачам доступ в Електронний каталог Корпоративної мережі публічних бібліотек міста Харкова в стінах центральних бібліотек ЦБС через Модуль ABSOPAC UNICODE.
Електронний каталог відкриває величезні можливості в роботі бібліотек, впливаючи на все: читача, бібліотекаря, форми, методи і якість обслуговування. Від повноти та ефективності його організації залежить повнота і ефективність отримання інформації читачами, що є однією з головних задач бібліотек.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019