Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Чари Різдва»

Матерь Божия! Смилуйся! Сына о том же проси.
В день рожденья Его дай молиться и плакать о каждом!
Белла Ахмадулина

«Чари Різдва»  Поделкі незрячих читачів

5 січня 2015 року читачі нашої бібліотеки поринули у прекрасний світ музики, літератури та поезії. На Дні інформації, присвяченому святкуванню Різдва Христового панував особливий дух романтики і загадковості світлого, теплого свята. Читальний зал і абонемент були прикрашені сніжинками, гірляндами, виробами новорічної та різдвяної тематики, зробленими руками наших читачів, передзвін у різдвяних мотивах супроводжували всім заходам дня. 

 

«Чари Різдва» Частина експозиції

Цікавим і пізнавальним для читачів виявився тематичний перегляд літератури «І Він зодягнувся в нашу людяність, щоб нам Свою Божественність відкрити». На ньому була представлена література, яка знайомила читачів із православною традицією розуміння світлого свята Різдва Христова, з народними традиціями свята, пояснювала, у чому різниця і єдність святкування Різдва Христового у православних і католиків. 

 

Евеліна Ахматова дарує бібліотеці свою роботу - різдвяну тактильну картину для дітей

Яскравою, барвистою, що радує була виставка різдвяних листівок різних років видання «Віфлеємська зірка». Вона принесла задоволення не тільки дорослим, але й дітям.
Про цікаві факти та особливості Різдва у нас на Батьківщині, в Європі та Америці читачі дізналися з матеріалів з Інтернет - сторінок «Святки-колядки сьогодні і вчора».

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019