Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

"Школа соціально-педагогічної допомоги дітям"

Школа соціально-педагогічної допомоги дітям Школа соціально-педагогічної допомоги дітям

Центральна дитяча бібліотека спільно з районною організацією соціальної допомоги відкрила Школу соціально-педагогічної допомоги дітям.
 
Якщо у батьків виникли проблеми у вихованні своїх дітей, якщо дитині важко спілкуватися з однолітками і батьки не можуть самостійно допомогти йому адаптуватися в житті, фахівці школи допоможуть їм. Заняття проводить соціальний педагог Башук Юлія Віталіївна, проходять вони в цікавих ігрових формах.

Школа соціально-педагогічної допомоги дітям Школа соціально-педагогічної допомоги дітям

Крім соціального педагога до цієї роботи приєдналися досвідчені працівники бібліотеки, які докладають всіх зусиль, щоб залучити дитину до читання і відкрити дивовижний світ книги, навчити його орієнтуватися у величезному світі знань та інформації.
 
8.01.2014р.. в ЦДБ ім. П.Панча пройшло наступне, третє заняття «Школи соціально-педагогічної допомоги дітям», яке називалося «Казка - доктор». Це інтерактивний вплив казкових сюжетів на емоційне сприйняття навколишнього світу і відчуття себе в цьому світі. Дуже емоційно насичена дія дає дітям можливість проявити себе як особистість неповторну, унікальну і єдину і одночасно вчить ототожнювати себе з позитивними літературними героями.

Школа соціально-педагогічної допомоги дітям

На уроці використовувалися театральні ляльки та декорації театру «Лялька - книга« Буратіно ». Це ще один напрямок роботи бібліотечного лялькового театру. 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019