Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

Знайомий чарівник, мені кисть подарував ...

Знайомий чарівник, мені кисть подарував ... Знайомий чарівник, мені кисть подарував ... У бібліотеці-філії сімейного читання з 26 грудня 2014 року проходить виставка найкращих ілюстрацій до дитячих книг харківської художниці Оксани Демченко під назвою  «Знакомый волшебник, мне кисть подарил…». 

На виставці представлені ілюстрації до творів Льюїса Керрола, Вільгельма Гауфа, Редьярда Кіплінга, Віктора Кротова, Корнія Чуковського.
Зустріч з гарною книгою приносить радість спілкування, а якщо книга добре ілюстрована - радість удвічі. Дитяча книга - це особливий вид мистецтва. Малюнки в дитячих книгах, є одними з перших вражень про книгу, тому художниця вкладає у свої роботи всю свою любов і душу.

Знайомий чарівник, мені кисть подарував ... Знайомий чарівник, мені кисть подарував ...

Роботи Оксани Демченко приваблюють своєю самобутністю, багатогранністю технік, стилів - графіки, живопису, акварелі. Не забуваючи традицій, майстер створює по-новому побачену книгу, не боїться бути нестандартною, експериментує.
Особливий інтерес у дітей і дорослих викликала серія книг-казок «Моя батьківщина»: «Я люблю свою сестру», «Я люблю дідуся», «Я люблю тата», «Я люблю матусю».
В оформленні цієї серії майстер не відійшла від свого стилю, художниця сприймає дитячу книгу, як маленький світ. Він вражає своєю барвистістю, неповторністю, любов'ю - властивий кисті талановитої художниці.

 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019