Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

"День літньої людини"

Першого жовтня 2014 року в бібліотеці - філії № 35 до дня людей похилого віку пройшов вечір - чаювання «Чудес на світі не буває, і юність не повернути назад, а роки немов крижинки, тануть, але чи варто про них зітхати». У цей день відчинилися двері бібліотеки для читачів, яким за сімдесят і вище. Серед них актив бібліотеки: Тихомирова Марта Василівна, Курлянд Лариса Іванівна, Маргарита Миколаївна, Еру Калерія Мусеевна, Смолкіна Броня Марківна. Непрості долі у цих жінок, але активної залишається життєва позиція. Всі вони беруть участь у громадському житті бібліотеки та міста, полягають у ветеранському раді Дзержинського району.

бібліотекар Валентина Гонтаренко обслуговує одного з найстаріших читачів бібліотеки Курлянд Ларису Іванівну активісти бібліотеки і віддані читачі Тихомирова Марта Василівна і Бовкун Анна

Добрі, милі, чуйні жінки, на їх тендітні плечі лягло і військове, голодне дитинство і повоєнна юність, по різному складалися їхні долі, життєві шляхи-дороги. Ось про це і говорили за чаєм у дружній, теплій обстановці, про дітей і онуків, про маленьких пенсіях і великі тарифи, про ціни на продукти і ліки. Посиділи по-сімейному, затишно і тепло. Постаралися кожного вислухати і зрозуміти, що важливо, адже багато самотні, і про біди і турботи поговорити ні з ким. І ми намагаємося постійно дарувати свою теплоту і турботу цим людям, щоб на їхніх обличчях побачити посмішку, щоб розглядалися зморшки в куточках очей, щоб заблищали вони, як багато років тому в пору юності.

читач і великий друг бібліотеки Козодаева Ольга Іванівна

 Йдучи, читачі бажали добра і процвітання нашій бібліотеці.

«Люди! Будьте уважні до людей похилого віку, не проходьте повз їх горя і бід, даруєте свою турботу і участь не тільки в дні вшанування цих людей, а повсякденно. І світ зміниться, стане добрішим і яскравіше! » 


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019