Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

"День літньої людини"

Першого жовтня 2014 року в бібліотеці - філії № 35 до дня людей похилого віку пройшов вечір - чаювання «Чудес на світі не буває, і юність не повернути назад, а роки немов крижинки, тануть, але чи варто про них зітхати». У цей день відчинилися двері бібліотеки для читачів, яким за сімдесят і вище. Серед них актив бібліотеки: Тихомирова Марта Василівна, Курлянд Лариса Іванівна, Маргарита Миколаївна, Еру Калерія Мусеевна, Смолкіна Броня Марківна. Непрості долі у цих жінок, але активної залишається життєва позиція. Всі вони беруть участь у громадському житті бібліотеки та міста, полягають у ветеранському раді Дзержинського району.

бібліотекар Валентина Гонтаренко обслуговує одного з найстаріших читачів бібліотеки Курлянд Ларису Іванівну активісти бібліотеки і віддані читачі Тихомирова Марта Василівна і Бовкун Анна

Добрі, милі, чуйні жінки, на їх тендітні плечі лягло і військове, голодне дитинство і повоєнна юність, по різному складалися їхні долі, життєві шляхи-дороги. Ось про це і говорили за чаєм у дружній, теплій обстановці, про дітей і онуків, про маленьких пенсіях і великі тарифи, про ціни на продукти і ліки. Посиділи по-сімейному, затишно і тепло. Постаралися кожного вислухати і зрозуміти, що важливо, адже багато самотні, і про біди і турботи поговорити ні з ким. І ми намагаємося постійно дарувати свою теплоту і турботу цим людям, щоб на їхніх обличчях побачити посмішку, щоб розглядалися зморшки в куточках очей, щоб заблищали вони, як багато років тому в пору юності.

читач і великий друг бібліотеки Козодаева Ольга Іванівна

 Йдучи, читачі бажали добра і процвітання нашій бібліотеці.

«Люди! Будьте уважні до людей похилого віку, не проходьте повз їх горя і бід, даруєте свою турботу і участь не тільки в дні вшанування цих людей, а повсякденно. І світ зміниться, стане добрішим і яскравіше! » 


На нашому сайті з'явився ресурс, який допоможе знайти найближчу до вас бібліотеку, дізнатися, як з нею зв'язатися і скористатися її послугами. Будемо ближче в цифровому і реальному світі!
Календар подій
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Банери партнерів

Проверка тИЦ и PR
Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського

Адреса: Україна, Харків, 61058, вул. Данилевського, б. 34
Телефон: (057) 705-19-90.
Телефон: +38 097-158-98-41.
E-mail: citylibbelin@gmail.com
Розклад роботи - з 10.00 до 18.00
Вихідний день – вівторок, влітку: субота та неділя
Санітарний день – останній день місяця
Детальна контактна інформація
©Copyright ЦМБ ім. В. Г. Бєлінського
2011-2022