Перейти на украинский язык Перейти на русский язык Перейти на английский язык

«Інтернет-етика» для дітей

Діти дізналися про правила відповідальної і безпечної поведінки в Інтернеті Молодші школярі здійснили веб-прогулянку  «Інтернет: «гуляємо» там, де небезпеки немає». 16 лютого 2014 року в бібліотеці сімейного читання №11 в рамках Тижня безпечного Інтернету пройшов тренінг «Інтернет-етика» для дітей 4 - 5 класів шкіл № 29, № 335, № 51. 

Інтернет став частиною життя сучасних дітей, навіть найменших. Діти все раніше і раніше починають освоювати комп'ютер та Інтернет. Вони дуже товариські, і в їхнє життя міцно засіли соціальні мережі, онлайн - месенджери, різноманітні сервіси для живого спілкування в Інтернеті. Соціальні мережі - одне з найбільш затребуваних напрямів використання Інтернету, це величезне віртуальне місто, де діти спілкуються один з одним. Починаючи віртуально спілкуватися, вони допускають багато помилок. Щоб зробити використання цих онлайн - майданчиків для спілкування безпечними для необережних юних користувачів, необхідно навчати їх правильній, етичній та безпечній поведінці в Мережі.  Діти дізналися про правила відповідальної і безпечної поведінки в Інтернеті і тепер розуміють, що в Мережі категорично забороняється: ображати людей, розпалювати національну ворожнечу, публікувати особисті листи без згоди їх авторів, вживати ненормативну лексику, привласнювати собі чужі ідеї.

В ігровій формі діти познайомилися з правилами безпечної поведінки в мережі, поділилися своїм досвідом перебування у віртуальному просторі.
В ігровій формі діти познайомилися з правилами безпечної поведінки в мережі, поділилися своїм досвідом перебування у віртуальному просторі. 

Молодші школярі здійснили веб-прогулянку «Інтернет:« гуляємо »там, де небезпеки немає»: вони познайомилися з корисними сайтами («Чомучка», «Дитячий острів», «Мурзилка»), які допомагають комфортно і з користю подорожувати по віртуальних світах.


На нашем сайте появился ресурс, который поможет найти ближайшую к вам библиотеку, узнать, как с ней связаться и воспользоваться ее услугами. Будем ближе в цифровом и реальном мире!

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.
Наши фотографии
Календарь событий
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Проверка тИЦ и PR
Центральная городская библиотека им. В.Г.Белинского

Адрес: Украина, Харьков, 61058, ул. Данилевского, 34
Телефон: (057) 705-19-90. citylibbelin@gmail.com
Время работы - c 10.00 до 18.00
Выходной день – вторник, в летнее время: суббота и воскресенье
Санитарный день – последний день месяца
Подробная контактная информация
©Copyright ЦГБ им. В. Г. Белинского
2011-2019